25. HC TOMAHAWKS - HC 2009 NÝRSKO 3:3
26.  HC ČÁPI - HC TANGO
27. HC AUTOKMEPF - HC POBĚŽOVICE
Dúležitá upozornění pro zápasy
V zápase č.22 byl hráči HC 2009 NÝRSKO Bouzek Václav udělen trest 5+OK za hrubost a hráči HC AUTOKEMPF Kolář Zdeněk udělen trest 5+ OK za hrubost a proto jim je pozastaven start do následujícího zápasu.
Na zimním stadionu Klatovy byla instalována schránka která je určená nejen pro administrativu Š.L.A.H. , ale také pro vaše dotazy či připomínky které zde můžete i anonymně zanechat. Dále zde můžete vkládat vaše tipy na uhodnutí Hlavního partnera tohoto ročníku se svým jménem a telefoním číslem
Poslední diskuze
P1276499.JPG
PB125133.JPG
P1286564.JPG
  • Pericat vychytal již třetí nulu
  • AHC VAČICE 6:0 HC 2009 NÝRSKO
  • Převaha počtu hráčů AHC VAČICE byla hned vidět při zahajovacím pozdravu obuoch týmů.Přesto rychlíci z Nýrska se nenechali počtem zastrašit a do zápasu vletěli naplno.První gól vstřelili Vačice kdy Kupka dorazil vyražený puk pod výko Nýrského gólmana.Nýrský bohužel nevyužili dvě přesilové hry a sekundu před koncem třetiny zásluhou Raitmayera inkasovali a tak Vačice vedli 2:0.Ve druhé třetině se hra nějak nezměnila,Nýrský si vytvořili několik šancí ale Pericat vše zneškodnil.Nakonec tuto třetinu vyhráli Vačice jako první třetinu 2:0.Ve třetí třetině se opět prosazovali pouze hráči Vačic a to díky zejména Peleškovi který za sebe nikoho nepustil a rozdával příhry jako za let hraných v Junirce Klatovy.

• HC AUTOKEMPF 3:2 AHC ČÁP AUTO
  • Pouze s jedním obráncem nastoupili hráči Kempfu do velmi napjatého zápasu proti AHC ČÁP AUTO.Zápas začal velmi vyrovnaně a opatrně oba tými čekali na soupeřovo cbybu,která přišla hned ve druhé minutě se utrhl Špaček který svým průnikem překonal Bečičku z Kempfu.Kemfové však tímto gólem nebyli nějak zaskočeny protože již tři zápasy vždy ikasovali jako první.V osmé minutě po příhře Hosnedla z Kempfu se konečně trefil Hrach který se letos trápí v proměňování šancí.Minutu na to již střídačka Kempfů slavila další příděl do branky Čápů díky Vítovcově střele od modré.Druhá třetina patřila hráčům z AHC ČÁP AUTO kteří diktovali hru a vytvořili si více šancí,ale Bečička vše pokryl.Nakonec střelou od červené zaskočil Šafránka Vítovec a již unavený Kempfové vedli 3:2.K obrovskému tlaku se Čápy odhodlali pět minut do konce utkání ale ani ve hře poverplay nedokázali výsledek změnit.
  • Třetiny:2:1,1:0,0:1
  • Góly:Vítovec2+0,Hrach1+0,Hosnedl0+1,Janda0+1,Zíka0+1 - Špaček J.1+0,Matějka1+0,Bohuslav0+1,
  • Diváci:12

• HC TOMAHAWKS slavil první vítězství
  • HC TOMAHAWKS 3:1 HC KINETIC
  • Poslední tým v tabulce Š.L.A.H. se konečně dočkal odměny za svoje snažení a svojí urputnost.První třetina nepřinesla nic zajímavého přesto stav 0:0 nasvědčoval, že zápas nebude tak jednoznačný jak by se dal předpokládat.A tato slova se naplnila hned ve třetí minutě druhé třetiny kdy se Králem zápasu stal samotný kapitán Tomahawků Král Michal,který jako první překonal Jonáše.Hned za patnáct sekund prostřelil Jonáše Osvald a Tomahwky tuto třetinu vyhráli 2:0.Hráči Kineticu jakoby zapoměli bruslit,přihrát si a nevěděl co s pukem,očividně byli timto stavem zaskočeny.Přesto se jim podařilo ve třetí minutě třetí třetiny překonat vynikajícího Lorence a snížit na 1:2.Však nešťastné tečování puku zapříčinilo že v osmé minutě si Kinetic dal vlastní gól na který již nedokázali zareagovat a tak Tomahawky zaslouženě vyhráli.
  • Třetiny:0:0,2:0,1:1
  • Góly:Král1+0,Mařán1+0,Osvald1+0,Červený0+1 - Chalupa M.1+0