4..  HC POBĚŽOVICE - HC 2009 NÝRSKO 2:5
5..  HC AUTOKEMPF - HC TANGO 2:2
6..  HC TOMAHAWKS - HC ČÁPI 1:2
Dúležitá upozornění pro zápasy

Již 9. ročník Š.L.A.H. se v tuhle chvíli připravuje. Proběhla 1. Ligová Rada o které vás budeme informovat. Dále pak můžete nakouknout do historie Š.L.A.H. na výsledky a statistiky z minulého ročníku. Věřím, že letošní sezóna opět bude sezónou která nás vrátí tam kde chceme aby tato soutěž byla a společně si hokej užijeme. S pozdravem ředitel soutěže L.Hosnedl
Poslední diskuze

5.kolo Š.L.A.H. VIZIAUTO CUP 2012-2013 DOHRÁNO

• HC 2009 NÝRSKO OPĚT BRAL VŠECHNY BODY
  • HC 2009 NÝRSKO 5:1 HC TOMAHAWKS
  • Přesto že Nýrský dorazily na utkání pouze v osmi na jejich herním projevu to nebylo některak znát.První třetina tohoto zápasu přinesla pouze časté vylučování hráčů HC TOMAHAWKS,které nakonec Nýrský při přesilovce pět na tři využili a díky Novotnému se ujali vedení.Hráči Tomahawku však nesložili zbraně a ve třetí minutě druhé třetiny Bouzkem mld. srovnali na 1:1.Samostatnou akcí se prosadil Kajínek,který pak ještě přihrával Dykovi a Nýrský vedli po druhé třetině 3:1.Ve třetí třetině se dvakrát trefil Míšek a tak spečetil výhru 5:1.

• HC AUTOKEMPF Klatovy 8:2 HC TANGO
  • Začátek utkání byl velmi opatrný a oba soupeři předváděli vyrovnonou hru.Jako první šťastnou střelou od půlky hriště překvapil nejen sebe ale i Bečičku hráč Tanga Burcal 0:1.Kempfové však odpověděli hned po dvou minutách kdy se trefil od modré obránce Janda a o další dvě minuty prostřelil Podhradskýho obránce Kurka 2:1.Do konce třetiny se ještě po samostatné akci prosadil Klíma 3:1.Do druhé třetiny v letěli Kempfové plnou palbou kdy nejdříve Hosnedl již z nulového úhlu brankové čáry trefil branku,pak bombou od modré protřelil Podhradckýho Adamec, který o dvě minuty později vyslal do samostatného brejku Hosnedla který navýšil na 6:1 a na záčátku třetí třetiny to byl opět Adamec který již po druhé skóroval 7:1. Hvězdou Tanga se ve třetí třetině stal Josef ( maréna ) Pechan který mazácky obehrál Hosnedla a rotujícím nahozením překonal zaskočeného Bečičku 7:2.Premiérovou branku se po kombinaci s Klímou blísknul nováček Kempfů Průcha. 8:2.
  • Třetiny: 3:1,3:0,2:1
  • Góly:Hosnedl 2+1,Adamec 2+1,Klíma 1+1,Janda 1+0,Kurka 1+0,Průcha 1+0,Huspeka 0+1,Mareš 0+1,Vítovec 0+1,Čihánek 0+1 – Pechan 1+1,Burcal 1+0,Gajdušek 0+1
  • Vyloučení: 4:3+2x10min.
  • Počet diváků:8

• HC KINETIC SEBRAL FAVORITOVI BOD
  • HC KINETIC 5:5 HC VIZIAUTO
  • HC Kinetic nastoupil svižně proti těžkému soupeři. Hned ve 3. minutě se dostali do vedení 1:0 zásluhou Matouška po přihrávce Němce. V 9. minutě putoval za podražení na trestnou lavici L. Rubáš (HC Kinetic). Během tohoto oslabení dokázal kinetic vstřelit hned 2 góly (!) Nejprve Rendl prostřelil Kváče po přihrávce Blahníka a poté Matoušek nahodil na Kváče, kterému propadl puk nad ramenem do branky. Ve 13. minutě snížil Vizinger na 3:1. Ve druhé a třetí třetině začali hráči HC Vizi Auto více kombinovat a nahazovat puky na branku, To se vymstilo i Jonášovi, kterému za záda takto napadalo pár nešťastných gólů. V 19. minutě se trefil opět Vizinger. Během 6. minut ve 3. dějství Vizi hru otočilo brankami Vávry a Jonáše - 3:4. Kinetic to ale nepoložilo a hned o 16 vteřin později srovnal Rubáš L. po asistenci Blahníka na 4:4. Tím ale přestřelka nekončila. Za minutu a půl Vávra poslal do vedení HC Vizi Auto - 4:5. Naštěstí pro Kinetic 2 minuty před závěrečnou sirénou završil svůj Hattrick Matoušek a srovnal na konečných 5:5.
  • Třetiny: 3:1,0:1,2:3
  • Góly: Matoušek 3+0, Rendl 1+0, Rubáš L. 1+0, Blahník 0+2, Němec 0+1 - Vizinger 2+1, Vávra 2+0, Jonáš 1+0, Pasker 0+1, Křepel 0+1.
  • Vyloučení: 2:2