1.  HC 2009 NÝRSKO - HC TANGO 1:2
2.  HC TOMAHAWKS - HC POBĚŽOVICE 3:1
3.  HC ČÁPI - HC AUTOKEMPF 4:5
Dúležitá upozornění pro zápasy

Již 9. ročník Š.L.A.H. se v tuhle chvíli připravuje. Proběhla 1. Ligová Rada o které vás budeme informovat. Dále pak můžete nakouknout do historie Š.L.A.H. na výsledky a statistiky z minulého ročníku. Věřím, že letošní sezóna opět bude sezónou která nás vrátí tam kde chceme aby tato soutěž byla a společně si hokej užijeme. S pozdravem ředitel soutěže L.Hosnedl
Poslední diskuze

HC AUTOKEMPF Klatovy opět rozhodl až ve třetí třetině,HC Kinetic slaví první vítězství - obrázek

Adamec dvěma góly zařídil výhru pro HC AUTOKEMPF Klatovy.Tři přesilové hry 5:3 nedokázali hráči HC 2009 NÝRSKO zužitkovat ve svůj prospěch.Cvachovec a Němec z HC KINETIC zařídily výhru nad HC TANGO.

HC AUTOKEMPF Klatovy 3:1 HC 2009 NÝRSKO

HC 2009 NÝRSKO  porazilo FANS & MALÁ VÍSKA  a tak chtělo prodloužit šňůru výher na čtyři.HC AUTOKEMPF Klatovy jako favorit soutěže poprvé klopýtnul s HC KINETIC a tak se očekával velký souboj.Hráči HC 2009 NÝRSKO svojí houževnatou a neúnavnou hrou neustále napadali rozehrávky HC AUTOKEMPF kteří měli velký problém přejít přes střední pásmo.Neustálé vylučování hráčů z HC AUTOKEMPF ztěžovalo trenérovy Petru Adamcovi složení formací,přesto HC 2009 NÝRSKO nedokázalo přesilovky využít.Na konci třetí třetiny se HC 2009 NÝRSKO pokusilo o zvrat zápasu a odvolalo brankáře.Svým tlakem si vynutilo schrumáž před Bečičkou, v které se však nejlépe zorientoval P.Adamec a vstřelil vítězný gól do prázdné brány HC 2009 NÝRSKA.

• třetiny:0:0,1:1,1:0
  • vyloučení:10:8
  • góly: Adamec 2+0,Lerach1+0,Hrach0+1 - Dyk 1+0,Novotný0+1

HC TANGO 3:4 HC KINETIC

První třetina byla plná chyb, HC KINETIC byl zbytečně vylučován za příliš mnoho hráčů na ledě. Toho také HC TANGO využil a vedl 1:0. Poté Cvachovec z HC KINETIC z nájezdu prostřelil Míška a vyrovnal.V zápětí opět Cvachovec prostřelil ze skrumáže před brankou Míška. Odpověď z HC TANGA přišla chvilku poté, co Čihánek pustil skákavou střelu Mečíře. Ve třetí třetině Němec z HC KINETIC překonal Míška a při přesilové hře se trefil Wirth.HC TANGO se nechtělo vzdát a Kaufner zdramatizoval utkání snížením na 3:4.Však ani power play HC TANGA již skóre nezměnilo.Fanklub HC KINETIC opět neúnavně a bouřlivě povzbuzoval a tak mají výborně našlápnuto k získání ceny  FANOUŠEK Š.L.A.H.2010-2011.

• třetiny:1:0,1:2,1:2
  • vyloučení:5:4
  • góly:Burcal 1+0,Mečíř1+0,Kaufner1+0 - Cvachovec 2+0,Němec 1+1,Wirth 1+0,Bělohoubek0+1,Belfín 0+1