Dnes je

Pořadí  Název týmu  Body

č.z. zápas výsledek

Dúležitá upozornění pro zápasy

Již 9. ročník Š.L.A.H. se v tuhle chvíli připravuje. Proběhla 1. Ligová Rada o které vás budeme informovat. Dále pak můžete nakouknout do historie Š.L.A.H. na výsledky a statistiky z minulého ročníku. Věřím, že letošní sezóna opět bude sezónou která nás vrátí tam kde chceme aby tato soutěž byla a společně si hokej užijeme. S pozdravem ředitel soutěže L.Hosnedl
Poslední diskuze

HC TANGO ZÍSKALO POTŘEBNÝ BOD

HC TANGO ZÍSKALO POTŘEBNÝ BOD - obrázek

Nýrský Kajínek s Vlasákem zařídily v posledních minutách zápasu cenou remízu.Náskok HC TANGA 3:1 z 16 minuty stačil pouze na remízu.Poslední gól padl v powerplay HC 2009 NÝRSKA 14 sekund před koncem utkání.HC TANGO získalo důležitý bod v boji o třetí příčku.

HC 2009 NÝRSKO 3:3 HC TANGO

HC 2009 NÝRSKO si chtělo zanechat teoretickou šanci na vítězství v Š.L.A.H. a tak muselo tento zápas vyhrát.HC TANGO které je jen o celkové skóre na třetím místě před  HC KINETIC v tomto zápase chtělo svoje umístění potvrdit a tak chtělo brát body.Jako první se  prosadil Hradecký z HC TANGO který po nahrávce Votavy překonal Valentu.Již v osmé minutě  Votava po nahrávce Kubeše překonal Valentu a TANGO vedlo 2:0.Nýrsko o sobě dalo vědět ve třinácté minutě kdy Vlasák který ještě minulou sezónu hájil barvy HC TANGA  nádherně nahrál Kajínkovy a ten nedal chytajícímu Míškovy šanci.V druhé třetině se konečně premiérově trefil Procházka kdy dostal nádhernou přihrávku od Kubeše a TANGO šlo do třetí třetiny s náskokem dvou gólů.Výborně hrající Kubeš si vybral horší chvilku hned na začátku třetí třetiny kdy okomentoval posouzení svého faulu a vyfasoval tak osobní trest na deset minut.Však ani nýrský tohoto oslabení nevyužily a tak jejich chvíle přišla až na závěr utkání kdy se nejdříve trefil Vlasák a v powerplay Kajínek.

• třetiny:1:2,0:1:,2:0
  • vyloučení:4:2+ok+ts
  • góly:Kajínek 3+1,Vlasák 1+1 - Votava 1+1,Hradecký 1+0,Procházka 1+0,Kubeš 0+2