25. HC TOMAHAWKS - HC 2009 NÝRSKO 3:3
26.  HC ČÁPI - HC TANGO
27. HC AUTOKMEPF - HC POBĚŽOVICE
Dúležitá upozornění pro zápasy
V zápase č.22 byl hráči HC 2009 NÝRSKO Bouzek Václav udělen trest 5+OK za hrubost a hráči HC AUTOKEMPF Kolář Zdeněk udělen trest 5+ OK za hrubost a proto jim je pozastaven start do následujícího zápasu.
Na zimním stadionu Klatovy byla instalována schránka která je určená nejen pro administrativu Š.L.A.H. , ale také pro vaše dotazy či připomínky které zde můžete i anonymně zanechat. Dále zde můžete vkládat vaše tipy na uhodnutí Hlavního partnera tohoto ročníku se svým jménem a telefoním číslem
Poslední diskuze

Kinetic si neporadil s nýrskem.tango remízovalo s FANS & MALÁ VÍSKA

Kinetic si neporadil s nýrskem.tango remízovalo s FANS & MALÁ VÍSKA - obrázek

Za HC KINETIC nastoupil do brány Jonáš.Valenta s HC 2009 NÝRSKO opět pustil pouze jediný gól.Díky hattricku Slehubrovi HC TANGO ještě vedlo pět minut před koncem utkání 4:2.Papoušek J. z FANS & MALÁ VÍSKA zařídil deset sekund před koncem utkání remízu.

HC KINETIC 1 : 4 HC 2009 NÝRSKO

Za HC KINETIC nastoupil do brány Jan Jonáš který hájí barvy juniorů  KLATOV.Zápas začal velmi svižně a hned ve druhé minutě se nejdříve svojí samostatnou akcí prosadil Dyk za HC 2009 NÝRSKO a vzápětí za HC KINETIC Belfín po krásné Boškovo nahrávce.Bohužel to bylo ze strany HC KINETIC v tomto utkání vše,Valenta který hájí bránu HC 2009 NÝRSKO již nedal útočníkům HC KINETIC žádnou šanci.Naopak hráči HC 2009 NÝRSKO především Kajínek za dvě nahrávky a Vlasák za dva góly si ve druhé třetině jako jediný připsali dva body,Ve třetí třetině se pak ještě trefil Zdichynec a uzavřel tak skóre na konečných 4:1.

• třetiny: 1:1,0:2,0:1
  • vyloučení: 4+2x10 - 5
  • góly: Belfín 1+0,Bošek 0+1 - Vlasák 2+0,Dyk 1+0,Zdichynec 1+0,Kajínek 0+3

FANS & MALÁ VÍSKA 4:4 HC TANGO

Jako první se v zápase prosadil Mečíř za HC TANGO který po nahrávce od Kopáčka prostřelil Kroupara.Za FANS & MALÁ VÍSKA se v první třetině prosadil po samostatné akci Kosohorký a dále pak Hynek kterému asistoval Nauš.V druhé třetině nastoupil kanonýr Slehuber který nastřílel FANS & MALÁ VÍSKA tři góly a stav utkání před třetí třetinou byl 4:2 pro HC TANGO.Zbývalo pět minut do konce utkání když Nauš vstřelil kontaktní gól který odstartoval tlak FANS & MALÝ VÍSKY.V závěru utkání kdy došlo k vyloučením na obou stranách se FANS & MALÁ VÍSKA odhodlalo hrát powerplay a zásluhou Papouška J. vstřelila vyrovnávající gól.

• třetiny: 2:1,0:3,2:0
  • vyloučení: 4+10 - 4
  • góly: Nauš 1+1,Kosohorký 1+0,Král 1+0,Papoušek 1+0 - Mečíř 1+0,Slehuber 3+0,Burcal 0+1,Netrval 0+1,Hradecký 0+1