11. HC AUTOKMEPF - HC 2009 NÝRSKO 4:5
12. HC TOMAHAWKS - HC ČÁPI 4:7
13. HC TOMAHAWKS -HC 2009 NÝRSKO 4:10
Dúležitá upozornění pro zápasy

Již 8. ročník Š.L.A.H. pro letošní sezónu pod názvem MUSIC BAR 80 CUP 2016-2017 se rozběhl. Přijďte se na to podívat, že tomu tak opravdu je a zároveň tak můžete povzbudit naše snažení a vyhrát nějakou zajímavou cenu partnera soutěže .
Poslední diskuze

Konec prví části Š.L.A.H. VIZIAUTO CUP 2012-2013

• AHC VAČICE UDOLALI KINETIC A NEIKASOVALI
  • AHC VAČICE 3:0 HC KINETIC
  • Hráči Kineticu chtěli dokončit uspěšné tažení a vyšplhat se do středu tabulky.Vačice pomýšleli na vrchol tabulky.Zápas začal velmi svižně a hned od začátku bylo znát, že oba team věděli jaké si zadali cíle.Jediný gól této třetiny vstřelil ve druhé minutě Eiben ml. z Vačic, ale pak se již nikdo ani při přesilovce pět na tři na obou stranách neprosadil.I ve druhé třetině se hed na začátku dobře zorientoval Motlík před Jonášovou brankou a navýšil na 2:0.Zápas přesto byl velice vyrovnaný a čisté konto na straně Vačic bylo především zásluhou výborně chytajícího Pericata.Třetí třetina se odehrála v rukou hráčů Kineticu však ani dvě trestná střílení nezužitkovala a tak v závěru Kadlec dovršil vítězství Vačic 3:0
  • Třtiny:1:0,1:0,1:0
  • Góly:Eiben ml.1+0,Motlík1+0,Kadlec1+0,Čuban 1+0,Joza1+0,Kupka1+0
  • Vyloučení:5+2xtr.str.:3
  • Diváci:43

• VÝHRU HC AUTOKMEPF OCENIL VEDOUCÍ AHC ČÁP AUTO
  • HC AUTOKEMPF KT 5:2 AHC ČÁP AUTO
  • K poslednímu zápasu prvního kola nastoupili hráči Kempfu z těžkým cílem porazit lídra tabulky Š.L.A.H. VIZIAUTO CUP 2012/2013.Začátek první třetiny se jim povedl když Klíma prostřelil Pláničku a o dvě minuty v přesilovce doklepl Huspeka na 2:0Však Čápy potvrdili svojí kvalitu a za tři minuty pěknou akcí vstřelil Čáp kontaktní gól.Hra byla velice vyrovnaná a obě mužstva si nic nedarovali.Ve druhé třetině dostali jako první výhodu si zahrát přesilovku pět na tři Čápopvé a jen se štěstím Kempfové tuto přesilovku přežili.Právě přesilovka tentokrát v podání Kempfů zapříčinila díky Adamcovi již dvoubrankové vedení 3:1.Po sérii vyloučeních na obou stranáh se již ve druhé třetině nic nestalo.Sedmnáct sekund uplynulo od začátku třetí třetiny a Klíma skákavou střelou překonal Pláničku na 4:1.Ke konci třetiny vyslal Janda po oslabení Adamce který svůj samostatný nájezd proměnil 5:1.Minutu před koncem zaúřadoval nejlepší hráč Čápů Peksa Aleš a krásnou akcí doklepl puk za Bečičkovo záda 5:2.Po zápase ocenil vedoucí Čápů Miroslávek výkon hráčů HC AUTOKEMPF a připoměl tak smysl této soutěže.
  • Třetiny:1:2,0:1,1:2
  • Góly:Adamec2+0,Klíma2+0,Huspeka1+1,Kopp0+2,Janda0+1,