4..  HC POBĚŽOVICE - HC 2009 NÝRSKO 2:5
5..  HC AUTOKEMPF - HC TANGO 2:2
6..  HC TOMAHAWKS - HC ČÁPI 1:2
Dúležitá upozornění pro zápasy

Již 9. ročník Š.L.A.H. se v tuhle chvíli připravuje. Proběhla 1. Ligová Rada o které vás budeme informovat. Dále pak můžete nakouknout do historie Š.L.A.H. na výsledky a statistiky z minulého ročníku. Věřím, že letošní sezóna opět bude sezónou která nás vrátí tam kde chceme aby tato soutěž byla a společně si hokej užijeme. S pozdravem ředitel soutěže L.Hosnedl
Poslední diskuze

Magická devítka patřila HC AUTO KEMPF.HC 2009 NÝRSKO opět deklasovalo FANS & MALOU VÍSKU - obrázek

Devět hráčů na střídačce za HC AUTOKMEPF KLATOVY, v deváté sekundě padl první gól, který vstřelil hráč s číslem devět M.Hrach.HC KINETIC nedokázal  využít tlak který trval celou třetí třetinu.Další potyčka byla vidět při utkání FANS & MALÁ VÍSKA s HC 209 NÝRSKO mezi Kosohorským a Tomakem kteří museli již po pěti odehraných minutách do kabin.

HC KINETIC 1 : 5 HC AUTOKEMPF KLATOVY

HC AUTOKEMPF KLATOVY nastoupil s pouhými devíti hráči do utkání,přesto se jako první prosadil při nádherné akci dva na jednoho Kurc který lišáckou přihrávkou obelstil obránce HC KINETIC a střílející Hrach nedal Čihánkovy šanci.V jedenácté minutě se radovali hráči kinetiku a to zásluhou Chalupy který po asistenci Němce vstřelil vyrovnávající gól.Však jejich radost trvala pouhých dvacet sekund kdy po smrtonosné střele od modré se trefil Mareš.Druhá třetina patřila pouze hráčům HC AUTOKEMPF kteří vstřelili tři góly.Ve třetí třetině již byla vidět především snaha hráčů HC KINETIC kteří celou třetinu zatlačili již unavené hráče HC AUTOKEMPF do obraného pásma ale bohužel se jim nepodařilo překonat jak dobře bránící obránce tak vynikajícího Bečičku.

• třetiny: 1:2,0:3,0:0
  • vyloučení:2:2
  • góly: Chalupa 1+0,Němec 0+1 - Kurc 2+1,Hrach 1+0,Mareš 1+0,Vítovec 1+0,Lerach 0+2,Martin 0+1
  • foto z utkání:

FANS & MALÁ VÍSKA 1 : 6 HC 2009 NÝRSKO

K utkání nastoupili hráči Nýrska v jedenácti a FANS & MALÁ VÍSKA v sedmnácti.Přesto se hned v páté minutě oba teamy oslabili o jednoho hráče na každé straně, když při skrumáži před bránou se do sebe pustil Kosohorský s Tomakem. za jejich putyčku si vysloužili oba hráči trest do konce utkání.V první třetině byli vidět tři góly jeden na straně FANS & MALÁ VÍSKA a dva za HC 2009 NÝRSKO.Hra amatérského Nýrska přiváděla hráče FANS & MALÁ VÍSKA k neuvěření jejich rychlá kombinace dokonale dokázala přečíslit soupeře.V druhé třetině bylo vidět i jedno trestné střílení za hození hole však Nýrský Míšek neuspěl však chuť si spravil za tři minuty kdy po asistenci Pudla již uspěl.Druhou třetinu vyhrálo Nýrsko dva nula a upevnilo si náskok.Ani ve třetí třetině se hráčům FANS & MALÁ VÍSKA nedařilo přestože bylo vidět několik slibných protiútoků zejména Hynka a Kuchárika.V závěru utkání se ještě dvakrát trefil Nýrský Kajínek a uzavřel skóre 6 :1 pro HC 2009 NÝRSKO

• TŘETINY: 1:2,0:2,0:2
  • VYLOUČENÍ: 2+5+20OK - 3+5+20OK
  • GÓLY: Hrach 1+0 - Kajínek 3+0,Pudlo 1+1,Míšek 1+0,Novotný 1+0,Vlasák 0+2,Malý 0+1