Dúležitá upozornění pro zápasy

Na zimním stadionu Klatovy byla instalována schránka která je určená nejen pro administrativu Š.L.A.H. , ale také pro vaše dotazy či připomínky které zde můžete i anonymně zanechat. Dále zde můžete vkládat vaše tipy na uhodnutí Hlavního partnera tohoto ročníku se svým jménem a telefoním číslem
Poslední diskuze

Nýrská sborná porazila HC KINETIK 7:1,FANS & MALÁ VÍSKA porazila HC TANGO 6:2

Nýrská sborná porazila HC KINETIK 7:1,FANS & MALÁ VÍSKA porazil HC TANGO 6:2 - obrázek

Ruské názvy na dresech HC 2009 NÝRSKA dokonale upoutali pozornost hráčů HC KINETIC.Čestný gól HC KINETIC vstřelil Turner.FANS & MALÁ VÍSKA tentokrát nezaváhal a rozhodl zápas již v první třetině.Nejproduktivnější hráč HC TANGA Burcal poprvé nebodoval.

HC 2009 NÝRSKO 7:1 HC KINETIC

První třetina přinesla vyrovnaný duel se šancemi na obou stranách. Jako první se trefil Nýrský Kajínek.Poté dokázal za HC KINETIC srovnat Turner. Ve druhé třetině HC KINETIC začal silně propadat a soupeř, ač v početní nevýhodě začal sázet jednu branku za druhou.Ve třetí třetině HC 2009 NÝRSKO stupňovalo svůj tlak a navýšilo skóre ještě o dvě branky.Vlasák dvěmi góly a dvěmi přihrávky nejvíce přispěl k výhře  HC 2009 NÝRSKA.

• třetiny: 1:1,4:0,2:0
  • vyloučení:6:5
  • góly: Vlasák 2+2,Dyk 2+1,Kajínek 2+1,Míšek 1+0,Zdichynec 0+1,Korschinský 0+1,Novotný 0+1 - Turner V. 1+0,Heřman V. 0+1

FANS & MALÁ VÍSKA 6:2 HC TANGO

FANS & MALÁ VÍSKA již v šesté minutě vedlo 2:0 a nebýt Míška v bráně HC TANGA skóre by bylo daleko hrozivější.Do konce první třetiny se ještě trefil Kosohorký.HC TANGO v druhé třetině zabojovalo a zásluhou Kučery a Hradeckého snížilo na 2:3, však vzápětí inkasovalo a do třetí třetiny šli za stavu 4:2 pro FANS & MALÁ VÍSKA. I přes veškerou snahu se HC TANGU nepodařilo ve třetí třetině vstřelit branku  a tak díky Naušovy a Kosohorkýmu se skóre zastavilo na 6:2 pro FANS & MALOU VÍSKU.

• třetiny: 3:0,1:2,2:0
  • vyloučení:4:4
  • góly:Kosohorký 2+1,Turner J. 1+0,Hrach Mi. 1+0,Červený 1+0,Nauš 1+0,Kuchárik 0+1,Pelíšek P. 0+1