Dnes je

Pořadí  Název týmu  Body

č.z. zápas výsledek

Dúležitá upozornění pro zápasy

Již 9. ročník Š.L.A.H. se v tuhle chvíli připravuje. Proběhla 1. Ligová Rada o které vás budeme informovat. Dále pak můžete nakouknout do historie Š.L.A.H. na výsledky a statistiky z minulého ročníku. Věřím, že letošní sezóna opět bude sezónou která nás vrátí tam kde chceme aby tato soutěž byla a společně si hokej užijeme. S pozdravem ředitel soutěže L.Hosnedl
Poslední diskuze

Padl rekord udělených trestných minut v jednom utkání

• Tango sebralo lídrovi bod
  • HC VIZIAUTO 6:6 HC TANGO
  • Začátek tohoto zápasu lépe vyšel HC VIZIAUTO kdy po trefách Křepela a Kohouta vedl po první třetině 2:0.Na začátu druhé třetiny navýšil Křepel již na 3:0 pro HC VIZIAUTO a zdálo se, že HC TANGO utrpí další porážku.Však v desáté minutě během čtyř minut zásluhou Burcala a Koryťáka Tango srovnalo na 3:3 a tento stav zůstal až do konce třetiny.Tango do třetí třetiny nastoupilo ve stejném nasazení a jejich snažení bylo vyslyšeno hned v páté minutě kdy se již po třetí trefil Burcal a strhl tak vedení na stranu HC TANGA.Hráči HC VIZIAUTO byli výbornou hrou Tanga zaskočeny a jejich nervozita se projevila jak na hře tak na střídačce.Přesto za minutu dokázali srovnat na 4:4.Však drama teprve začalo,když za minutu později při vyloučení hráče HC VIZIAUTO stačily Tangu jen čtyři sekundy aby využili přesilovku a opět vedli 5:4.Toto vedení jim však trvalo pouhých padesát sekund kdy opět Křepel srovnal na 5:5.Dvě minuty před koncem třetiny se ocitl Pechan sám před gólmanem Kváčem a střelou mezi nohy opět strhnul vedení na stranu Tanga.Drama nakonec vyústilo třicet sekund před koncem třetí třetiny kdy nejproduktivnější hráč HC VIZIAUTO Soběhart Michal s pěti body ze zápasu po samostatné akci přes celé hřiště zařídil remízu 6:6.Vyhrocený závěr pak spestřila potička mezi Hradeckým a Koryťákem kteří se do sebe pustili pěstmi.
  • Třetiny:2:0,1:3,3:3
  • Góly:Soběhart M.2+3,Křepel3+0,Vizinger1+0,Kohout1+0,Soběhart L.0+1 – Burcal3+1,Vlach1+1,Pechan1+0,Koryťák1+0,Šlehuber0+2
  • Vyloučení:4+OK:5+OK
  • Diváků:13

• Dvacetdva vyloučených v zápase který neměl vítěze
  • HC AUTOKEMPF 3:3 AHC VAČICE
  • Hned od začátku byl vidět pěkný vyrovnaný hokej.Hráči AHC VAČIC spoléhali na svého gólmana Pericata který je ozdobou celé soutěže Š.L.A.H. a hárči HC AUTOKEMPF spoléhali na šikovnost a zkušenost obránce Adamce.Dvojice rozhodčích Rubáš a Peksa bedlivě hlídali prohřešky hráčů a byli při jejich posuzování nekompromisní.První šanci přesilovky dostali hráči Kempfů,kteří však nenašli žádný recept jak ohrozit soupeřovo branku a tak rčení nedáš dostaneš se poprvé obrátilo na stranu Vačic kdy po skončení oslabení zásluhou Kupky vedli 0:1.Za necelé dvě minuty se před brankou Kempfů nejlépe zorientoval Reitmayer a navýšil na 0:2.Ani v druhé početní výhodě Kempfové nedokázali překonat Pericata.Však minutu na to po pěkné akci kdy si Klíma narazil puk s Lincmajerem kterýmu mu pak poslal pas přes celé kluziště  konečně rozjásal hráče Kempfů 1:2.Druhá třetina opět přinesla pěkný vyrovnaný hokej který však lépe využili hráči Kempfu.Nejdříve díky Vítovcovi,který proměnil sůj samostatný nájezd a za dvě minuty pak byla využita jediná početní výhoda v tomto zápasu kdy se z gólu radovali opět Kempfové.Ve třetí třetině se již přiostřilo,ale rozhodčí nedali této hře volný průběh a tak všechny zákroky trestali vyloučením.Jak Kemfové tak Vačice si mohli zahrát přesilovku pět na tři.ale ani jeden team ji nedokázal využít.Nakonec díky samostané akci Tomana který překonal Bečičku se teamy rozešli spravedlivou remízou.
  • Třetiny:1:2,2:0,0:1
  • Góly:Klíma2+0,Vítovec1+0,Lincmajer0+1,Kopp0+1 – Kupka1+0,Reitmayer1+0,Toman1+0,Peleška0+1.
  • Diváci:19

• AHC ČÁP AUTO vyhrál s přehledem
  • HC 2009 NÝRSO 1:6 AHC ČÁP AUTO
  • Tento zápas hned od začátku měli pevně v rukou hráči AHC ČÁP AUTO kteří první třetinu vyhráli 0:2.Hráči Nýrska tentokrát nepřehrávali soupeře svojí rychlostí a tak se museli spíše soustředit na bránění.Ve druhé třetině již Čápy navýšili na 4:0.Čestný gól se nakonec podařilo vstřelit Kajínkovi kterému nahrával Míšek.Ani minutová přesilovka ve třetí třetině pět na tři nepomohla Nýrským ke vstřelení gólu.Na konec se opět radovali Čápy kteří tuto třtinu vyhráli 2:0.
  • Třetiny:0:2,1:2,0:2
  • Góly:Kajínek1+0,Míšek1+0 – Peksa A.3+0,Hladík Pe.1+1,Hladík Pa.1+1,Šmíd1+1,Novák1+0,Farný1+0