25. HC TOMAHAWKS - HC 2009 NÝRSKO 3:3
26.  HC ČÁPI - HC TANGO
27. HC AUTOKMEPF - HC POBĚŽOVICE
Dúležitá upozornění pro zápasy
V zápase č.22 byl hráči HC 2009 NÝRSKO Bouzek Václav udělen trest 5+OK za hrubost a hráči HC AUTOKEMPF Kolář Zdeněk udělen trest 5+ OK za hrubost a proto jim je pozastaven start do následujícího zápasu.
Na zimním stadionu Klatovy byla instalována schránka která je určená nejen pro administrativu Š.L.A.H. , ale také pro vaše dotazy či připomínky které zde můžete i anonymně zanechat. Dále zde můžete vkládat vaše tipy na uhodnutí Hlavního partnera tohoto ročníku se svým jménem a telefoním číslem
Poslední diskuze

Padla třetí desítka v sezóně

Hráči HC VIZI AUTO nastříleli již drouhou desítku svému soupeři.Barčák z HC TANGO vstřelil hatrick.Ani pět bodů  Kajinka nezabránili již sedmé prohře za sebou HC 2009 NÝRSKA.Hrach z HC AUTOKEMPF KT opět nastřílel čtyři góly.

HC AUTOKEMPF KT 1:1 AHC ČÁP AUTO

Zápas byl velmi vyrovnaný a od začátku utkání byl vidět pěkný rychlý hokej.Oba gólmani měli hodně práce přesto dlouho ani jeden team nedokázal tyto ztrážce branek překonat.Až v druhé třetině se po nahrávce Hracha trefil rozjetý Klíma a překonal gólmana Pericata z AHC ČÁP AUTO.Hráči obou teamů hráli velmi vyrovnaně a nic si nedarovali zadarmo,proto některé situace byli na hranici povolenýh zákroků,při jedné situaci neudržel své emoce Hosnedl a vyfasoval osobní trest za nesportovní chování.Toho využil soupeř a při zmatku v obraně nastřelil puk od modré na branku a Bečičkovi puk propadl do brány.Přes tlak hráčů AHC ČÁP AUTO se již výsledek nezměnil.   ...článek připravil L.Hosnedl(HC AUTOKEMPF KT)

• třetiny: 1.0,0:0,0:1
  • vyloučení:3+1xOK.:2
  • góly: Klíma1+0,Hrach 0+1 - bez záznamu
  • diváci:12

HC KINETIC 0:10 HC VIZI AUTO

Kinetic nastoupil netradičně v sobotu a bohužel jen o 9 hráčích. V tomto počtu  fyzicky nestíhali zkušeným hráčům HC Vizi Auto, kteří se často dostávali do přečíslení. Jonáš ale tlaku Vizi Auta statečně odolával a vychytal spoustu dalších šancí soupeře. Ke konci zápasu shodil rukavice Belfín z HC KINETIC a Hradecký z HC VIZI AUTO, ale pohotový rozhodčí je odtrhl od sebe.   ...článek připravil V.Wirth(HC Kinetic)

• třetiny:0:3,0:4,0:3
  • vyloučení: bez záznamu
  • góly: - bez záznamu
  • diváci: bez záznamu

HC TANGO 7:6 HC 2009 NÝRSKO

Dne 13.2.2012 se konalo další z hokejových utkání Š.L.A.H., tentokráte mezi HC Tango a HC 2009 Nýrsko. První třetina vyšla vítězně pro domácí, které po trefách L. Kaufnera, F.Šlehubera a M.Barčáka vedlo nad hostujícím Nýrskem 3:2 za hosty se trefil Kajinek s Dykem.Druhá třetina patřila domácím, kdy M. Barčák připsal společně s L.Kaufnerem HC Tangu další dva góly, které zvýšily skóre na 5:3 za hosty se po nahrávce Kajinka prosadil Hvězda J. mladší.Třetí třetina začala pro domácí mužstvo nešťastně. Po velkém polevení ve hře a zbytečných faulech, které vyplynuly ze hry, snížil Nýrský Míšek na stav 5:4. S tím se však nemohl smířit M. Barčák, který v zápětí svým třetím gólem v utkání zvýšil na stav 6:4.Hráči HC TANGO nedokázali zastavit rozjetého Kajinka který po samostatné akci snížil na 6:5, tím ale poslední třetina nekončila. Dalším z úspěšných hráčů byl D.Gajdušek, kterému se vrátila ,,střelecká forma“ a zvýšil tak na 7:5. To se ale nelíbilo opět Míškovi který po nahrávce Kajinka snížil v samém závěru utkání na stav 7:6 , který se stal konečným. Tímto výsledkem by chtěl prezident klubu M. Procházka poblahopřát jednomu ze svých spoluhráčů J. Pechanovi k jeho kulatým narozeninám.   ...článek připravila J.Hnojská(HC TANGO)

• třetiny:3:2,3:2,1:2
  • vyloučení:7:3
  • góly: Barčák 3+0,Kaufner 2+0,Šlehuber 1+1,Gajdušek 1+0,Burcal 0+2,Havlík 0+1,Mazanec 0+1 - Kajinek 2+3,Míšek 2+1,Hvězda J. mld. 1+0,Dyk 1+0,Koršinský 0+1
  • diváků:23

HC AUTOKEMPF KT 6:1 HC TOMAHAWKS

Na nováčka čekal poslední soupeř HC AUTOKEMPF KT.V první třetině se hlavně čekalo na soupeřovo chybu,ikdyž se zdálo že HC AUTOKEMPF mělo převahu tak za stav na konci třetiny 0:0 hlavně mohl vynikající Lorenc z HC TOMAHAWKS.Druhá třetina začala velmi svižně však první gól padl až při přesilovce pět na tři kdy po střele Koppa dorážel Hrach 1:0.Hned minutu  na to se po nehrávce Adamce opět trefil Hrach 2:0.Další gól padl až v třetí třetině ve třetí minutě kdy po nahrávce Adamce prostřelil technickou střelou Vítovec Lorence 3:0.Však o dvě minuty později přišla chvilka Kotlana který střelou z poza hráče prostřelil Bečičku 3:1.Za dvě minuty opět úřadoval Hrach který po nahrávce Vítovce získal čtvrtý hatrick v sezóně 4:1.Při přesilovce pět na čtyři po přiklepnutí Hracha a následné nahrávce Martina se trefil mezi betony Hosnedl 5:1.Poslední gól také padl při přesilovce když Hrach vstřelil svůj čtvrtý gól.   ...článek připravil L.Hosnedl(HC AUTOKEMPF KT)

• třetiny:0:0,0:0,4:1
  • vyloučení:2:7
  • góly:Harch 4+0,Vítovec 1+1,Hosnedl 1+0,Adamec 0+2,Čihánek 0+1,Martin 0+1,Kopp 1+0,