Dnes je

Pořadí  Název týmu  Body

č.z. zápas výsledek

Dúležitá upozornění pro zápasy

Již 9. ročník Š.L.A.H. se v tuhle chvíli připravuje. Proběhla 1. Ligová Rada o které vás budeme informovat. Dále pak můžete nakouknout do historie Š.L.A.H. na výsledky a statistiky z minulého ročníku. Věřím, že letošní sezóna opět bude sezónou která nás vrátí tam kde chceme aby tato soutěž byla a společně si hokej užijeme. S pozdravem ředitel soutěže L.Hosnedl
Poslední diskuze

První tři příčky se schodným skóre

• HC 2009 NÝRSKO po páté v řadě neprohrálo
  • HC TOMAHAWKS 0:9 HC 2009 NÝRSKO
  • Tentokrát Tomahawky nezvládli ani jednu třetinu.Hned v první třetině obdrželi dva góly.Ve druhé třetině tři a ve třetí třetině čtyři.Zápas byl jednoznačně pod taktovkou Nýrských hráčů,kteří svými rychlými protiútoky přehráli hráče Tomahawků.Hlavním strůjcem gólů byl Nýrský Vlach který nastřílel čtyři branky.Za Tomahawky si zachytali oba gólmani Lorenc David a uplný amatér nováček Marek Korčik, který teprve letos oblékl brankářskou výstroj a splnil si tak dětský sen.

• HC TANGO 0:3 AHC VAČICE
  • Na první gól se čekalo až do druhé třetiny třetí minuty kdy se po samostatné akci po opuštění trestné lavice prosadil buldog Turner a bekhendem překonal Podhradského.Hráči Tanga však nic nevzdávali a i díky častým prohřeškům ze strany soupeře měli více ze hry.Však Vačice mají v bráně nejen nejtrestanějšího gólmana, ale hlavně nejúspěšnějšího kouzelníka,který všechny snahy Tanga mařil.Ani deset přesilových her nestačilo Tangu na zkoridování výsledku a tak nakonec podlehl Vačicím 0:3.
  • Třetiny:0:0,0:1,0:2
  • Góly: - Toman1+1,Turner1+0,Peleška1+0,Čuban0+1
  • Vyloučení:4:10
  • Diváci:16

• AHC ČÁP AUTO porazilo oslabený HC KINETIC
  • AHC ČÁP AUTO 7:1 HC KINETIC
  • Oba teamy hráli v první třetině vyrovnanou hru.První se prosadili hráči Čápů Peksa A. kterému nahrával další Peksa V.Však za čtyři minuty po nahrávce Cvachovce překonal Šafránka Macháček a stav byl po první třetině 1:1. Druhá třetina však gólově patřila Čápům, kteří se dokázali trefit hned čtyřikrát. Bohužel Kinetic zahazoval vyložené šance a gólman Čápů byl neomylný.Třetí třetina přinesla další šance Kineticu, ale branka do sítě Čápů nepadla, naopak 2 padly za Jonášova záda.
  • Třeiny:1:1,4:0,2:0
  • Góly:Peksa A.2+1,Novák1+2,Peksa V.1+1,Vávra1+0,Hladík Pa.1+0,Jandík1+0,Hladík Pe.0+1,Matějka0+1,Šmíd0+1 – Macháček1+0,Cvachovec0+1