11. HC AUTOKMEPF - HC 2009 NÝRSKO 4:5
12. HC TOMAHAWKS - HC ČÁPI 4:7
13. HC TOMAHAWKS -HC 2009 NÝRSKO 4:10
Dúležitá upozornění pro zápasy

Již 8. ročník Š.L.A.H. pro letošní sezónu pod názvem MUSIC BAR 80 CUP 2016-2017 se rozběhl. Přijďte se na to podívat, že tomu tak opravdu je a zároveň tak můžete povzbudit naše snažení a vyhrát nějakou zajímavou cenu partnera soutěže .
Poslední diskuze

Š.L.A.H. odehrány první tři utkání

HC TANGO 1 : 7 HC VIZI AUTO

K prvnímu zápasu Š.L.A.H. sezóna 2011-2012 se postavil team pod vedením Miloslava Procházky HC TANGO a nováček soutěže HC VIZI AUTO.Čestné zahajovací buly vhodil trenér HC KLATOVY Radek Mužík který obou teamům popřál hodně úspěchů v sezóně.První třetina spíše připomínala hokej za který by se nemohl stydět leckterý team hrající registrovanou okresní soutěž.Tento fakt zapříčinila skutečnost že za HC VIZI AUTO nastoupily hráči kteří ještě minulý rok hráli OSLH TACHOV.Hráči HC TANGO hrající v nových barvách svého klubu statečně odolávali nápor HC VIZI AUTO.Nakonec se jim podařilo vstřelit čestný gól který zařídil Gajdušek s Kaufnerem.

• třetiny:0:1,0:6,1:0
  • vyloučení:2:3
  • góly:Gajdušek 1+0,Kaufner 0+1 - Lorenc P. 3+1,Janoušek D. 2+1,Soběhart M. 1+1,Hradecký 1+0,

HC KINETIC 6 : 4 HC ČÁP AUTO

Ve druhém duelu se hrál férový vyrovnaný duel. Jako první se dostal Kinetic do vedení trefou Vlasty Heřmana. Podruhé se trefil jeho jmenovec Pepík Heřman, hosté a zároveň nováčci z HC Auto Čáp se vždy dotahovali na rozdíl jediného gólu. Za zmínku stojí pěkná trefa Hladíka, který bleskově využil chybu v obraně. Za stavu 4:3 pro HC Kinetic, uvízl ve sněhu Jonášovi puk a hosté nevyužili vyloženou šanci, kdy Turner trefil jen tyčku zcela odkryté branky. Hosté ale za necelou minutu díky nejlepšímu hráči za HC ČÁP AUTO Radoslavu Čápovi dokázali vyrovnat a stav byl 4:4. Na 5:4 zvýšil pěknou dorážkou Bošek. A tečku za utkáním udělal Cvachovec, který upravil na 6:4. Dvěma brankami se blýskl Vláďa Cvachovec a Pepík Heřman.

• třetiny:3:2,1:1,2:1
  • vyloučení:3:2
  • góly:Cvachovec 2+0,Heřman J. 2+0,Bošek 1+0,Heřman V. 1+0,Hrabík 0+1,Matoušek 0+1 - Kupka 1+0,Kolář 1+0,Čáp

HC AUTOKEMPF KLATOVY 5 : 4 HC 2009 NÝRSKO

K třetímu zápasu Š.L.A.H. sezóna 2011-2012 nastoupily dva rivalové z minulých ročníků.Zápas od začátku nabral svižné tempo a již v  šesté minutě byl stav 2:2. V první třetině padl kuriózní gól kdy v páté minutě nahazoval puk od červené do útočné třetiny Nýrský Štefl a gólman Bečička si nešťastně puk srazil do brány.Šance byli vidět na obou stranách které diváci ocenily svým potleskem a skandováním.V závěru utkání se Nýrsko snažilo odvoláním brankáře srovnat výsledek však snaha vstřelit gól se jim nezdařila.

• třetiny:2:2,3:0,0:2
  • vyloučení:3:1
  • góly:Klíma 1+2,Hrach 1+1,Hosnedl 1+0,Kurc 1+0,Lincmajer 1+0,Janda 0+1,Čihánek V. 0+1 - Kajínek 2+1,Míšek 1+0,Štefl 1+0,Vlasák 0+2,Pudlo 0+1
HC TANGO 1:7 HC VIZI AUTO

HC KINETIC 6:4 AHC ČÁP AUTO

HC AUTOKEMPF KT. 6:4 HC 2009 NÝRSKO