4..  HC POBĚŽOVICE - HC 2009 NÝRSKO 2:5
5..  HC AUTOKEMPF - HC TANGO 2:2
6..  HC TOMAHAWKS - HC ČÁPI 1:2
Dúležitá upozornění pro zápasy

Již 9. ročník Š.L.A.H. se v tuhle chvíli připravuje. Proběhla 1. Ligová Rada o které vás budeme informovat. Dále pak můžete nakouknout do historie Š.L.A.H. na výsledky a statistiky z minulého ročníku. Věřím, že letošní sezóna opět bude sezónou která nás vrátí tam kde chceme aby tato soutěž byla a společně si hokej užijeme. S pozdravem ředitel soutěže L.Hosnedl
Poslední diskuze

Š.L.A.H. prověřuje nováčky

HC TANGO vybojovalo těsnou výhru nad AHC ČÁP AUTO.HC AUTOKEMPF KT nadělil HC 2009 NÝRSKO desítku.Nováček Š.L.A.H. HC TOMAHAWKS potrápil HC VIZI AUTO.

HC TANGO 2:1 AHC ČÁP AUTO

Dne 15.1.2012 se konal hokejový zápas Š.L.A.H. týmů HC Tango a HC Auto Čáp.Hráči AHC ČÁP AUTO byli v první třetině aktivnější a tak díky Motlíkovi 1. třetina končila výsledkem 0:1 pro hosty. Jejich radost však netrvala dlouho. Ve 2 třetině bylo domácím mužstvem vyrovnáno na 1:1, kdy po nádherné přihrávce M. Procházky a následné střele M. Burcala padl onen vyrovnávací gól. Mužstvo HC Tango tím bylo ,,posíleno“, což bylo patrné i ve 3 třetině, která ač byla po celou dobu utkání vyrovnaná, stala se pro domácí vítěznou. O konečný stav tohoto zápasu 2:1 se zasloužil
J. Pechan, který po střele L.Kaufnera,doklepl puk za záda hostujícího gólmana.   ...článek připravila J.Hnojská (HC TANGO)

• třetiny:0:1,1:0,1:0
  • vyloučení:5+10+TS:6
  • góly:Burcal 1+0,Pechan 1+0,Procházka 0+1,Kaufner 0+1 - Motlík 0+1
  • počet diváků:21

HC AUTOKEMPF KT 10:3 HC 2009 NÝRSKO

Úvodní buli vhodila nová posila teamu rozhodčích R.Růžičková.Možná právě proto hráči HC AUTOKEMF KT předváděli vynikající hru,která zapříčinila, hlavně díky hattricku M.Hracha, že již v šesté minutě byl stav 5:0.Až v desáté minutě se prosadil Nýrský J.Hvězda mld. a překonal Bečičku.Druhá třetina probíhala jak přes kopírák a Kempfové ji vyhráli 4:1.Hráči HC 2009 NÝRSKO do posledních chvil zápasu bránily vstřelení desátého gólu však 18 sekund před koncem utkání bleskurychlou střelou prostřelil Mareš Nýrskýho Valentu.   ...článek připravil L.Hosnedl (HC AUTOKEMPF KT)

• třetiny:5:1,4:1,1:1
  • vyloučení:5:4
  • góly:Hrach 3+2,Mareš 2+1,Vítovec 2+0,Lincmajer 1+3,Klíma 1+0,Hosnedl 1+0,Kopp 0+3,Martin 0+1 - Hvězda J. mld. 0+1,Míšek 1+0,Zdichynec 1+0,Kajínek 0+1,Malý 0+1,Novotný 0+1
  • počet diváků:14

HC VIZI AUTO 6:4 HC TOMAHAWKS

Proti vedoucímu teamu Š.L.A.H. HC VIZI AUTO se postavil nováček HC TOMAHAWKS, který se do soutěže zapojil až ve třetím kole.Jako první se prosadil hráč HC VIZI AUTO kapitán P.Vizinger když prostřelil hostujícího Lorence.Však o dvě minuty později bylo zásluhou M.Pytla vyrovnáno a o další dvě minuty byl zásluhou Babky stav 1:2 pro HC TOMAHAWKS.Hráči HC TOMAHAWKS urputně bojovali v osobních soubojích, však některé zákroky byli proti pravidlům a tak museli čelit častým oslabením.Do třetí třetiny nastupovali teamy nerozhodně 3:3.To však za dvě minuty neplatilo protože samostatnou akcí se prosadil opět M.Pytel který rychlou otočkou a následnou střelou prostřelil chytajícího Pericata.V té době začali u HC VIZI AUTO být zvony na poplach a zkušený hráči především M.Vávra a P.Vizinger v početní převaze 5:3 vstřelily dva v té době již výherní góly.Konečné skóre pak dovršil sám kapitán P.Vizinger svým hattrickem.   článek připravil L.Hosnedl(Š.L.A.H.)

• třetiny:1:2,2:1,3:1
  • vyloučení:4:6
  • góly:Vizinger 3+1,Vávra 1+2,Janoušek 1+0,Kohout 1+0,Hradecký 0+2, - Pytel 3+0,Babka 1+0,Maran 0+2,Pašek 0+1