1.  HC 2009 NÝRSKO - HC TANGO 1:2
2.  HC TOMAHAWKS - HC POBĚŽOVICE 3:1
3.  HC ČÁPI - HC AUTOKEMPF 4:5
Dúležitá upozornění pro zápasy

Již 9. ročník Š.L.A.H. se v tuhle chvíli připravuje. Proběhla 1. Ligová Rada o které vás budeme informovat. Dále pak můžete nakouknout do historie Š.L.A.H. na výsledky a statistiky z minulého ročníku. Věřím, že letošní sezóna opět bude sezónou která nás vrátí tam kde chceme aby tato soutěž byla a společně si hokej užijeme. S pozdravem ředitel soutěže L.Hosnedl
Poslední diskuze

Š.L.A.H. prověřují nováčci

HC AUTOKEMPF KT 1:8 HC VIZI AUTO

Ani v tomto zápasu nováček soutěže nenašel přemožitele a hravě si poradil s obhájcem titulu.Jediný čestný gól HC AUTOKEMPF zařídil kapitán Petr Kopp.Čtyřmi góly se za HC VIZI AUTO blýsknul mladý Soběhart Lubomír.

• třetiny: 0:2,0:0,1:6
  • vyloučení: 3:5
  • góly: Kopp 1+0 - Soběhart L. 4+0,Briknar 1+2,Vávra 1+1,Lorenc Pe. 1+1,Vizinger 1+0,Hradecký 0+1,Kohout 0+1,Lorenc Pa. 0+1

HC TANGO 9:0 AHC ČÁPY AUTO

Nováček soutěže Š.L.A.H. AHC ČÁP AUTO stále čeká na první body.V druhém zápase se jim bohužel nepodařil ani vstřelit gól a tak jednoznačně podlehl HC TANGO, v kterém jasně dominoval Martin Burcal který nasbíral v zápase celkem 7 bodů.Bohužel v příštím zápase za AHC ČÁP AUTO  neuvidíme Richarda Motlíka který v zápase vyfasoval osobní trest do konce utkání.

• řetiny: 2:0,4:0,3:0
  • vyloučení: 5:3+ok
  • góly: Burcal 3+4,Jakubec 2+1,Gajdušek 2+1,Kaufner 1+0,Vlach 1+0,

HC 2009 NÝRSKO 4:6 HC KINETIC

Klání s Kineticem začalo opatrně na obou stranách. Hrál se vyrovnaný hokej. Pak ale po hrubce v obraně skóroval Kajínek v čase 8:29 trefil prázdnou bránu. Ale za 58 vteřin vyrovnal Matoušek po nahrávce Cvachovce. 3 minuty před koncem třetiny namazal Hrabík Belfínovi, který ujel obraně Nýrska a zvýšil na 1:2. A za dalších 42 vteřin si vyměnil puk Matoušek s Cvachovcem, který nádhernou trefou pod břevno zvýšil na 1:3. Po pěti minutách 2. třetiny koriguje Dyk na 2:3. Ve 25. minutě zápasu se Kalistovo nahození odrazilo od betonu nýrského brankáře k Wirthovi a ten se nemýlil - 2:4. 16 sekund před koncem třetiny zavěsil opět Cvachovec po nahrávce Matouška - 2:5. 3. třetina začala hrubkou v obraně a domácí vsítili hned po 2 vteřinách (3:5). Po čtyřech minutách chybu napravil Pepík Rubáš, který od modré zvýšil na 3:6. Domácí ještě zahrozili, když snížili na 4:6. Ale ani závěrečná přesilovka Nýrska už stav nezměnila.  ...článek připravil L.Wirth

• třetiny: 1:3,1:2,2:1