4..  HC POBĚŽOVICE - HC 2009 NÝRSKO 2:5
5..  HC AUTOKEMPF - HC TANGO 2:2
6..  HC TOMAHAWKS - HC ČÁPI 1:2
Dúležitá upozornění pro zápasy

Již 9. ročník Š.L.A.H. se v tuhle chvíli připravuje. Proběhla 1. Ligová Rada o které vás budeme informovat. Dále pak můžete nakouknout do historie Š.L.A.H. na výsledky a statistiky z minulého ročníku. Věřím, že letošní sezóna opět bude sezónou která nás vrátí tam kde chceme aby tato soutěž byla a společně si hokej užijeme. S pozdravem ředitel soutěže L.Hosnedl
Poslední diskuze

Š.L.A.H. ve třech zápasech padly tři hatricky

HC AUTOKEMPF KT 7:6 HC TANGO

Dalším očekávaným soubojem byl tento zápas, který rozhodoval o prozatímním druhém místě v tabulce Š.L.A.H.Oba teamy na sebe nastoupily v plném tempu přesto HC TANGO jasně v první třetině přibruslilo svého soupeře a zaslouženě vedlo 1:3.Však v druhé třetině jakoby HC AUTOKEMPF vypil živou vodu a během osmi minut vstřelil pět gólů.Zaskočení hráči  HC TANGO nezlomil tento stav a svojí chytrou hrou do poslední minuty bojovali o výhru.

• třetiny: 1:3,5:1,1:2
  • vyloučení:6:4
  • góly:Adamec 3+1,Vítovec 2+1,Hosnedl 1+0,Hrach 1+0,Kopp 0+1,Kurc 0+1, - Vlach 3+1,Jakubec 2+0,Burcal 1+0,Kaufner 0+1,Pechan 0+1,Gjdušek 0+1

HC 2009 NÝRSKO 5:2 AHC ČÁP AUTO

V zápase se potkali dva teamy který zatím nebodovali.HC 2009 NÝRSKO v letošním ročníku nemůže najít svojí formu.Proto AHC ČÁP AUTO měl velkou šanci na dobrý výsledek a také skóre 1:1  po první třetině tomu napovídal.Přesto lépe konec zápasu zvládli hráči Nýrska a tak zaslouženě vyhráli.

• třetiny: 1+1,2:0,2:1
  • vyloučení: 1+TS:1
  • góly: Kajínek 1+0,Tomaka 1+0,Hvězda J. mld. 1+0,Dyk 1+0,Bošek 1+0,Pudlo 0+1 - Motlík 1+0,Pelíšek P. 1+0

HC KINETIC 1:5 HC TANGO

Až v čase 12:37 první třetiny vstřelil vedoucí gól Tanga Barčák, krásnou ranou do pravého horního růžku branky. Po 2 minutách druhé třetiny vyrovnal Wirth po nahrávce Vlasty Heřmana.Tango po chvilce zvýšilo na 1:2 a během dalších několika minut završil Barčák hattrick.Třetí třetina byla herně vyrovnaná, a oba brankáři dokázali čelit šancím.HC KINETIC nevyužil výhodu jediné přesilovky celého utkání ba naopak koncem 3. třetiny ještě inkasoval.  ...... článek připravil L.Wirth

• třetiny: 0:1,1:3,0:1
  • vyloučení: 0:1
  • góly: Wirth 1+0,Heřman V. 0+1 - Barčák 3+1,Kaufner 1+0,Gajdušek 1+0,Vlach 0+2Pechan 0+2.