partner soutěže.jpg

NEW CUP 2017-2018

partner soutěže.jpg


TOPlist
Dnes je
LOGO p 2017-2018.jpg
 Pořadí  Název týmu  Body
1, HC TANGO 23
2. HC TOMAHAWKS 22
3. HC 2009 NÝRSKO 17
4. HC POBĚŽOVICE 15
5. HC ČÁPI 14
6. HC AUTOKEMPF 8
17. KOLO
č.z. zápas výsledek
49. HC POBĚŽOVICE - HC 2009 NÝRSKO 3:3
50. HC AUTOKEMPF - HC TANGO 2:5
51. HC TOMAHAWKS - HC ČÁP 7:2
Dúležitá upozornění pro zápasy
 
Jelikož se nám díky M. Karlíkovi parádně rozběhli ONLAJNY je zbytečné psát do zpráv pouhý výsek ze zápasů a šidit vás o Martinovo nejen precizní komenty, ale i o statistiky či zajímavosti. Tímto vás zvu na server http://www.onlajny.com/ kde se vždy v den odehrání zápasů objeví položka Š.L.A.H.
Poslední diskuze

Š.L.A.H.VIZIAUTO CUP 2012-2013 odstartoval Kajkl s Trachtou

Š.L.A.H.VIZIAUTO CUP 2012-2013 odstartoval Kajkl s Trachtou - obrázek

Š.L.A.H.VIZIAUTO CUP 2012-2013 odstartoval Kajkl s Trachtou - obrázek

 

„ Ne jenom, že se jdou provětrat, zpotit, zahrát si hokej a pak někdy po zápase – doplnit pot, utužit kolektivní vztahy, zapít výhru, rozebrat prohru a zvolit lepší taktiku . Tímto koníčkem, ne-li koněm, jehož si zcela hradí, tak obohacují životní klišé – práce, rodina. Proto mají svoji amatérskou soutěž,svá pravidla, jež platí pro zúčastněné amatérské kluby.A tak diváckou účast ovlivňují zejména členové rodiny nebo blízcí přátelé.“ Nezasvěcený divák usoudí, že ve srovnání s profihokejem je to asi nuda. Nutno ale připomenout, že co dělají dva totéž nemusí být vždy totéž !

Pro vylepšení atraktivity soutěže, zviditelnění sponzorů, ale zejména projevení úcty k bývalým, či současným úspěšným hokejistům vznikl nápad slavnostního vhození bully – zahájení vždy nového ročníku Šumavské ligy amatérského hokeje.Pozvání k zahájení letošní sezóny přijali a přijeli : bývalý dvojnásobný mistr světa v ledním hokeji, hráč prvoligové Škody Plzeň a prvoligové Dukly Jihlava pan Milan Kajkl a dále hráč Škody Plzeň a HC Klatovy pan David Trachta. Za hlasitého potlesku asi 70-ti diváků a poklepu hokejek o led obou připravených týmů bylo provedeno slavnostní vhazování bully. Hosté se pak odebrali sledovat průběh zápasu. V následujícím rozhovoru se shodli, že samotné pozvání, či přímá účast opět na ledu, byť v jiné roli, je příjemně potěšila. Zatím, co David Trachta zavzpomínal na svoji nedávnou účast na zdejším ledu s klatovskými ikonami ( R. Mužík, J. Maxa ) pana Kajkla zaujal zimní stadion jako celek a proto uznale potvrdil, že nejméně II. Liga ledního hokeje do Klatov patří a pak zavzpomínal na památný kanadský pohár v roce 1976, kde se tehdy poprvé český hokej v Kanadě velmi úspěšně zviditelnil.

Ani při rozhovoru nepřestal sledovat dění na ledu, viz jeden jeho komentář „ hele voni si to taky strkaj – dobrý !“ Zprávcem ligy p. Lubošem Hosnedlem byl obeznámen s obsahem a podmínkami hracího systému.Oba hosté s uznáním ocenili účast 8-mi mužstev v podmínkách amatérské soutěže, popřáli hodně stěstí a zdraví všem týmům a vyslovil přání se opět setkat v Klatovech.

Tak tedy byla exkluzivita zahájení ročníku 2012 – 2013 Š.L.A.H. zcela naplněna, za což nemalé poděkování patří panu Miloši Pacandovi, který pozvání těchto dvou hvězd zprostředkoval.

článek připravil Zpravodaj Š.L.A.H.

10.10.2012 21:06:32
isoh
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one