10. HC AUTOKEMPF - HC TOMAHAWKS
11. HC TOMAHAWKS - HC ČÁPI
12. HC 2009 NÝRSKO - HC AUTOKEMPF
Dúležitá upozornění pro zápasy

Již 8. ročník Š.L.A.H. pro letošní sezónu pod názvem MUSIC BAR 80 CUP 2016-2017 se rozběhl. Přijďte se na to podívat, že tomu tak opravdu je a zároveň tak můžete povzbudit naše snažení a vyhrát nějakou zajímavou cenu partnera soutěže .
Poslední diskuze

• Fürbacher překonal Bečičku třikrát
  • HC KINETIC 4:1 HC AUTOKEMPF KT
  • První třetina patřila hráčům HC KINETIC když oba góly zařídil Fürbacher.Hráči Kempfu jakoby zapoměli jak zaútočit a hlavně jak vystřelit a ohrozit soupeřovo branku.Důkladná obrana Kineticu jim totiž nic nedovolila.Naopak bránění Kempfů nemělo žádný účinek a systém, proto bylo možno vidět jak dva útočící hráčí Kineticu zaměstnávají čtyři splašené Kempfy.Ve druhé třetině se Kempfům podařilo vstřelit gól a vytvořit si na pět minut tlak,který však opadl díky Němcovo gólu na 3:1.V závěru zápasu se hatrickem do prázdné brány trefil Fürbacher.
  • Třetiny:2:1,1:1,1:0
  • Góly:Fürbacher3+0,Němec1+0,Hrabík0+1 – Vítovec1+0,Zíka0+1
  • Vyloučení:5:2+10min.
  • Diváci:12

• Hráč Červený se neovládl a padl první TH trest.
  • AHC VAČICE 5:1 HC TOMAHWKS
  • První třetina zápasu byla velmi vyrovnaná přesto Vačice díky Čubanovi třetinu vyhráli.Obě mužstva se doslova rvali o výsledek a tak docházelo k častým osobním soubojům kdy se hráči navzájem až napadali.Vše gradovalo ve třetí třetině kdy po odpískání hráč Červený vystřelil puk na gólmana Vačic a dostal osobní trest.Po té se roztříleli Vačice kdy vstřelili během 3minut čtyři góly.V té době opět Červený neustále protestoval proti svému vyloučení a dostal trest do konce utkání přičemž při odjíždění píchnul rozhodčího hokejkou a byl mu uělen trest ve hře.Třešničkou nad tímto zápasem bylo vyloučení gólmana Pericata z Vačic za Hrubost.

• HC TANGO 3:7 HC 2009 NÝRSKO
  • Hráči Nýrska nedali soupeřovi jediný metr klužiště zdarma,spoustu sil stálo hráčům Tanga aby zadrželi jejich rychlé útoky.V desáté minutě bylo nařízené trestné střílení a Nýrský Dyk ho proměnil.Stav po první třetině byl 0:3.Ani ve druhé třetině se hráči Tanga nedokázali střelecky prosadit a tak ji prohráli 0:1.Však začátek třetí třetiny byl ze strany Tanga famózní,během devíti minut vstřelili tři góly a snížili na 4:3.Jenže to už opět začal úřadovat Nýrský Vlach a s kapitánem Dykem a během tří minut završili na konečných 3:7.

• HC VIZIAUTO 7:3 AHC ČÁP AUTO
  • HC VIZIAUTO nové posili ani nepotřebuje,stačí jim Vávra který každé utkání jednoznačně dokazuje jaké má kvality.Tentokrát nastřílel nejdříve hatrick aby povolil Čápům poprvé skórovat.Po té se svrhla smršťstřel na oba chytající gólmany a během čtyř minut padlo 7 branek,tři do branky Viziauto a čtyři do branky Čápůauto.V poslední minutě ještě Křepel díky Vávrově nahrávce dovršil konečné skóre na 7:3.
  • Třetiny:2:0,2:1,3:2
  • Góly:Vávra3+1,Křepel2+0,Vizinger1+0,Soběhart1+0,Hradecký0+2,