1.  HC 2009 NÝRSKO - HC TANGO 1:2
2.  HC TOMAHAWKS - HC POBĚŽOVICE 3:1
3.  HC ČÁPI - HC AUTOKEMPF 4:5
Dúležitá upozornění pro zápasy

Již 9. ročník Š.L.A.H. se v tuhle chvíli připravuje. Proběhla 1. Ligová Rada o které vás budeme informovat. Dále pak můžete nakouknout do historie Š.L.A.H. na výsledky a statistiky z minulého ročníku. Věřím, že letošní sezóna opět bude sezónou která nás vrátí tam kde chceme aby tato soutěž byla a společně si hokej užijeme. S pozdravem ředitel soutěže L.Hosnedl
Poslední diskuze

Turner zařídil výhru  FANS & MALÁ VÍSKA.HC 2009 NÝRSKO  i bez Míška a Boška porazily HC TANGO. - obrázek

Turner zařídil výhru FANS & MALÁ VÍSKA.HC 2009 NÝRSKO i bez Míška a Boška porazily HC TANGO. - obrázek

Turner vstoupil do nového roku hned s třemi body a zajistil těsnou výhru  FANS & MALÁ VÍSKA nad HC AUTOKEMPF KLATOVY.Hosnedl, Výrut a Klíma dostali stopku do dalšího zápasu za hrubost a nesportovní chování.Kajínek s Vlasákem patřili k nejproduktivnějším hráčům HC 2009 NÝRSKO.HC TANGU chyběla koncovka a disciplína.

FANS & MALÁ VÍSKA 4:3 HC AUTOKEMPF KLATOVY

Zápas začal velmi opatrně na obou stranách byla vidět určitá únava způsobená vánoční přestávkou.Přesto bylo v první třetině vidět několik slibných situací však pouze jedna měla svůj úspěch,když Turner po samostatné akci překonal Bečičku.Za HC AUTOKEMPF se prosadil pouze Klíma který za nesportovní chování odešel předčasně do šatny a zápas pro něho tak skončil.V druhé třetině se nejdříve prosadil Janda za HC AUTOKEMPF a pak Nauš z FANS & MALÁ VÍSKA.V třetí třetině se prosadil Kalista s Výrutem který  navíc po vzájemné potyčce s Hosnedlem opustili ledovou plochu.V závěru pak ještě Lerach s Koppem dotáhli skóre na konečných 4:3 pro FANS & MALÁ VÍSKA.

• třetiny: 1:0,1:1,2:2
  • vyloučení:4+ok-5+2 x ok
  • góly:Turner 1+2,Výrut 1+1,Nauš 1+0,Kalista 1+0 - Janda 1+1,Kopp 1+0,Lerach 1+0

HC TANGO 2:4 HC 2009 NÝRSKO

Zápas hned od začátku sliboval velikou bitvu o potřebné body.HC TANGO v plné sestavě chtělo konečně s HC 2009 NÝRSKEM bodovat.Hra byla velmi svižná a pro oko fanouška zajímavá plná protiútoků a výborných zákroků obou brankářů.Přesto HC 2009 NÝRSKO rozhodlo již v první třetině kdy vstřelilo tři góly.HC TANGO se prosadilo pouze jednou kdy po krásné nahrávce Netrvala se trefil Hradecký.Časté početní oslabení, které HC 2009 NÝRSKO ani jednou nevyužili, vzalo hráčům HC TANGA hodně sil a tak v závěrečném tlaku se jim podařilo pouze jednou skórovat což na potřebné body nestačilo.

• třetiny: 1:3,0:0,1:1
  • vyloučení: 5:1
  • góly: Hradecký 1+0,Slehuber 1+0,Netrval 0+1,Kubeš 0+1 - Kajínek 2+0,Vlasák 1+1,Novotný 1+0,Dyk 0+1,Mazánek 0+1,Tomaka 0+1