11. HC AUTOKMEPF - HC 2009 NÝRSKO 4:5
12. HC TOMAHAWKS - HC ČÁPI 4:7
13. HC TOMAHAWKS -HC 2009 NÝRSKO 4:10
Dúležitá upozornění pro zápasy

Již 8. ročník Š.L.A.H. pro letošní sezónu pod názvem MUSIC BAR 80 CUP 2016-2017 se rozběhl. Přijďte se na to podívat, že tomu tak opravdu je a zároveň tak můžete povzbudit naše snažení a vyhrát nějakou zajímavou cenu partnera soutěže .
Poslední diskuze

Začalo třetí kolo Š.L.A.H.

HC KINETIC 1:5 AHC ČÁP AUTO

AHC ČÁP AUTO se po výhře nad HC AUTOKEMPF a HC KINETIC vyhoupl na 3. místo tabulky Š.L.A.H. .Zápas s HC KINETIC začal velmi svižně.Hned v úvodu se dostal HC KINETIC do několika slibných šancí ale žádnou nedokázal proměnit.Naopak, již ve třetí minutě zásluhou Kupky který od modré vystřelil a prostřelil chytajícího Jonáše se AHC ČÁP AUTO dostal do vedení.O minutu později ujel Hladík a navýšil na 2:0.Závěr první třetiny patřil Motlíkovi který ve schrumáži prostřelil Jonáše.Na začátku druhé třetiny se zaradovali fanoušci HC KINETIC když po Matouškovo nahození před soupeřovo branku doklepl připravený Cvachovec.Po té se hra znervoznila a došlo kněkolika vyloučením ze strany HC KINETIC kteří dvakrát museli čelit přesilovkám pět proti třem.Unavený HC KINETIC se již nedokázal vrátit do zápasu.Ve třetí třetině se za AHC ČÁP AUTO prosadil nejdříve po samostatné akcí Eiben a v poslední minutě po nahrávce Eibena čarostřelec Motlík. ...článek připravil L.Wirth (HC KINETIC)

• třetiny: 0:3,1:0,0:2
  • vyloučení: 8+ok:3+10
  • góly: Cvachovec 1+0,Matoušek 0+1 – Motlík 2+0,Eiben 1+1,Hladík P. 1+0,Kupka 1+0,Turner 0+1,Pelíšek P. 0+1,

HC 2009 NÝRSKO 3 : 8 HC VIZI AUTO

Dalším zápasem třetího kola byl zápas HC 2009 NÝRSKO proti leadru tabulky Š.L.A.H. HC VIZI AUTO.Jako první se prosadil Nýrský Míšek který po nahrávce Boška překonal chytajícího Jonáše.Poté však převzali iniciativu hráči HC VIZI AUTO a předváděli svojí obvyklou hru.Jako první překonal chytajícího Korsinského Soběhart Michal který po dvou kolech s 26 body vévodí tabulce nejproduktivnějšího hráče Š.LA.H.Dále se pak trefil Smolík,Křepel,Vizinger,Hradecký,Janoušek,Soběhart M. a jako poslední zasadilo ránu do branky Briknar.Vzávěru utkání se Nýrským zásluhou Boška a Míška podařilo vstřelit dva góly. ...článek připravil L.Hosnedl (Š.L.A.H.)

• třetiny: 1:1,0:4,2:3
  • vyloučení: 1:1
  • góly: Míšek 2+ 1,Bošek 1+2,Zdychynec 0+1 – Soběhart M. 2+0,Janoušek 1+1,Křepel 1+1,Vizinger 1+0,Briknar 1+0,Hradecký 1+0,Smolík 1+0,Soběhart L. 0+1,Vávra 0+1,Stuna 0+1,L.Míšek

HC 2009 NÝRSKO 3:8 HC VIZI AUTO