10. ročník Š.L.A.H. JV. CUP 2018-2019

TOPlist
Právě jsme aktualizovali v odkazu " GALERIE FOTEK " fotky ze zápasů z Š.L.A.H. JV. Cup 2018-2019

Důležitá upozornění pro zápasy
V zápase č. 82 udělen hráči Tomahawek č. 96 (Vávra Michal) 5+OK (Kol)
V zápase č. 84 udělen hráči Poběžovic č. 1 (Papoušek Jiří) trest OK + TH (nesp) - urážení a vyhrožování rozhodčím
V zápase č. 84 udělen hráči Poběžovic č. 2 (Papoušek Jaroslav) udělen trest OK (nesp)

Poslední diskuze

• Nováček soutěže AHC VAČICE získal mistrovský titul
  • HC 2009 NÝRSKO 1:7 AHC VAČICE
  • Posledním krokem Vačic k vytouženému titulu,bylo nutné vyhrát utkání proti Nýrsku.Hned od začátku bylo vidět že Vačice neponechali nic náhodě a napomoc si svolali díky propagačním letákům a sociální síti své nejvěrnější fanoušky, kteří za zvuku bubnů a trumpet hnali hráče k maximálnímu nasazení.Leckerý kolemjdoucí by si myslel, že na stadionu probíhá zápas extraligového kalibru.Hráči Vačic se hned od začátku hnali za vítězstvím a po 53 sekundách Toman zajásal když překonal Koršinskýho 0:1.Nýrský spoléhali na své rychlé bruslení však tentokrát naráželi na výbornou obranu a profesionálniho gólmana.Do konce třetiny Vačice přidali ještě dva góly.Ani ve druhé třetině Vačice nedovolili Nýrským ke zvratu ba naopak v oslabení Joza navýšil již na 0:4.Nýrský sice dvě minuty na to snížili zásluhou Vlacha na 1:4 však tento gól byl jediný který vstřelili.Třetí třetina se již hrála v jasné režii Vačic a jejich fanoušků, kteří po zápase obléhali ochozy zimního stadionu až do ranních hodin a společně s hráči Vačic oslavovali mistrovský titul Š.L.A.H. VIZIAUTO CUP 2012-2013.
  • Třetiny:0:3,1:2,0:3
  • Góly:Toman2+1,Kadlec2+0,Reitmayer1+2,Čuban1+2,
  • Joza1+1,Turner1+0,Míšek1+0,Kupka0+1 - Vlach1+0,Míšek0+1
  • Vyloučení:4:6+1x10min.
  • Diváci:55

• AHC AUTOČÁP potvrdil bronzovou příčku.
  • HC TANGO 3:5 AHC AUTOČÁP
  • Hráči Autočáp již jen teoreticky mohli pomýšlet na lepší než třetí příčku.Přesto aby mohli mít tuto šanci museli Tango porazit.Výhra pro Tango by znamenala posun o jednu příčku.První třetina nenašla svého střelce a tak skončila 0:0.Ve druhé třetině se prosadil jako první kapitán AHC AUTOČÁP Novák který prostřelil Podhradského.Snad to hráče Tanga vyburcovalo k tomu aby v zápětí Burcal srovnal na 1:1 a za dvě minuty Pohanka zvýšil na 2:1.Pět minut na to již Tango vedlo zásluhou opět Burcala 3:1.Opaření hráči Autočáp nedokázali na tyto rychlé góly zareagovat.Po přestávce se vše změnilo a otočilo jak přes kopírák, když během pěti minut Autočáp nastřílel čtyři branky a opařené Tango již nedokázalo na gólvou smršť zareagovat.

• Vyloučení:10:8

Na konci hokejové sezóny se uskuteční galavečer Š.L.A.H.VIZIAUTO CUP 2012-2013 na kterém budou vyhlášeny soutěže o nejproduktivnějšího hráče,nejproduktivnějšího gólman,nejslušnější tým a další zajímavé statistyky.Kdo jak se umístil vás budeme informovat po uskutečnění této události.

• Udělen vyšší trest OK
  • Při zápase HC 2009 NÝRSKO s HC TOMAHAWKS byl hráčovi Míškovi Lukášovi HC 2009 NÝRSKO  a hráčovi Matouškovi Luďkovi HC TOMAHAWKS za vzájemnou bitku udělen trest OK.Těmto hráčům je pozastaven start do jednoho zápasu.
  • Při zápase HC AUTOKMEPF s HC TOMAHAWKS byl hráčovi Kurcovi Tomášovi HC AUTOKEMPF  a hráčovi Matouškovi Luďkovi HC TOMAHAWKS za vzájemnou bitku udělen trest OK.Těmto hráčům je pozastaven start do jednoho zápasu.
  • Při zápase AHC AUTO ČÁP s AHC VAČICE byl hráči Hladíkovi Petrovi AHC AUTO ČÁP udělen za vražení na mantinel s následkem zranění trest OK.Pro tento prohřešek je mu pozastaven start do jednoho zápasu.
  • V sobotu 02.03.013 vyjde již druhé číslo ZPRAVODAJE Š.L.A.H..
  • Výtisky budou umístěny ve stojanu, který bude stát v prostorách příchodu do zimního stadionu Klatovy při příležitosti prvního utkání play-off HC KLATOVY a bude opět zcela zdarma.Kdo bude chtít může si tento ZPRAVODAJ objednat za 15,-kč u správce Š.L.A.H. (723363913 L.Hosnedl)