ŠROUBEK CUP 2019/2020

TOPlist
V této chvíli se připravuje 11. ročník Š.L.A.H 2019/2020. Máme nového hlavního partnera a dále jednáme s dalšími partnery kteří by se rádi připojili a podpořili naše snažení. Věříme, že veškerá jednání s ostatními zúčastněnými stranami dopadnou dobře a mi budeme moci začátkem září soutěž odstartovat

Důležitá upozornění pro zápasy
V zápase č. 4 byl hráči Tanga č. 81 Gajdušek David udělen trest do konce utkání za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání.

Poslední diskuze

1.KOLO Š.L.A.H. VIZIAUTO CUP 012-013 ODEHRÁNO

• Nováček soutěže AHC VAČICE porazil vítěze minulého ročníku HC VIZI AUTO
  • AHC VAČICE 4:2 HC VIZIAUTO

Jako by puk, vhozený na led z ruky bývalého mistr světa, hokejového opbránce M. Kajkla chtěl předznamenat, že zápas vyhrávají góly, nikoliv papíroví favorité.Snad začátek sezóny a vlažnější tempo otupilo ostražitost, aby ve 12. minutě po střele Turnera na bránu rozvlnil puk síť za brankářem týmu VIZIAUTO. Ve druhé třetině se konečně také radoval po střele Hradeckého HC VIZIAUTO, však obraz hry se nezměnil a tak HC VIZIAUTO opět inkasoval a to opět po střele Turnera.Hned za minutu po nahrávce Jozi se prosadil Eiben mld. a tak stav po dvou třetinách byl 3:1 pro VAČICE.Ve třetí třetině, se ránou od modré trefil bývalý trenér hc Klatov Cuban a zvýšil skóre na 4:1,snaha hráčů VIZIAUTO přinesla zásluhou kapitána Vizingra jen zkorigování výsledku na 2 : 4, což ve dvanácti hráčích bylo asi maximum.První překvapivý výsledek v nové soutěži žije !

• HC TOMAHAWKS 1:7 AHC ČÁP AUTO

K druhému zápasu se postavil zcela obměněný team AHC ČÁP AUTO a nováček minulého ročníku HC TOMAHAWKS.V první třetině se střelecky prosadili pouze hráči ČÁPŮ a to ve čtvrté minutě Hladík Pavel a v desáté Čáp Radek.V páté minutě došlo k hrubému faulu ze strany HC TOMAHAWKS zacož hráč Matoušek Luděk dostal vyšší trest do konce utkání za napadení.Ve druhé třetině se hra nějak nezměnila a tak opět ČÁPI přidali zásluhou Nováka a Jandíka dvě branky.Ve třetí třetině se v druhé minutě prosadil Hladík Pavel který nazbíral v zápase pět bodů.Čest TOMAHAWKŮ zachránil ve čtvrté minutě Král Michal který jako jediný dokázal překonat Jonáše.Do konce třetiny se za ČÁPI ještě trefil Jandík a Hladík Petr.

• HC AUTOKEMPF KT  13:3  HC 2009 NÝRSKO

Již v páté minutě ranou od modré zaskočil Janda NÝRSKÉHO gólmana který poprvé inkasoval.Však v téže minutě se v jednom ze soubojů zranil hráč KEMPFŮ Průcha Marek který musel odjet na šití obočí do kt nemocnice a tak zápas nedohrál.Za necelých pět minut již KEMPFOVÉ po dvou trefách Klími vedli 4:0.To však NÝRSKÝ nezlomilo a po střelách Vlacha a Vlasáka snížili na 4:2.Druhá třetina však jednoznačně patřila hráčům KEMFU,kteří tuto třetinu vyhráli 6:0 především zásluhou Adamce který jako první nastřílel hatrick a Hracha který nahrál celkem na čtyři góly.Ani ve třetí třetině se hra nějak nezměnila a tak KEMPFOVÉ se stačili ještě třikrát trefit.

• Třetiny:4:2,6:0,3:1
  • Vyloučení:3:4
  • Góly:Adame 4+0,Klíma 3+0,Hrach 1+4,Hosnedl 1+1,Jnada 1+1,Vítovec 1+0,Huspeka 1+0,Lerach 1+0,Martin 0+1,Lincmajer 0+1
  • Diváci:13

• Nepsané derby zvládlo lépe HC TANGO
  • HC TANGO  3:0  HC KINETIC

K poslednímu zápasu prvního kola se postavili dva rivalové HC TANGO a HC KINETIC.Zatím co se na strídačce pod vedením nehrajícího gólmana Hejnny R. krčilo patnáct hráčů na druhé straně jich posedávalo jen jedenáct.Však na hře to nebylo nějak znát obě mužstva hráli velmi vyrovnaně.Jako první se prosadil hráč TANGA Vlach který po samostané akci překonal Jonáše.Za devět minut si vybral slabší chvilku již zmíněný Jonáš který při rozehrání přišel o puk kterého se zmocnil Pechan a vstřelil druhý gól TANGA.V druhé třetině se KINETIC snažil o srovnání však snaha byla marná,především zásluhou výborně chytajícího Podhradského.Ve třetí třetině při přesilovce TANGA se prosadil Burcal a potvrdil tak výhru 3:0.

• Třetiny:2:0,0:0,1:0
  • Vyloučení:3+10:3
  • Góly:Vlach 1+0,Pechan 1+0,Burcal 1+0