ŠROUBEK CUP

TOPlist
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze

2.kolo Š.L.A.H.VIZIAUTO CUP 2012-2013 ODEHRÁNO

• Lepší kombinace rozhodli
  • HC TOMAHAWKS 1 : 6 HC TANGO
  • Zatím se i v druhém kole soutěže projevuje začátek sezóny, tedy menší rozbruslenost, což se s přibývajícími minutami lepší, ale zase chybí síly. Z této situace pak těží týmy, kteří si dovedou nahrát a vystřelit.Stejným obrazem bylo utkání HC Tomahawks versus HC Tango, kdy hosté z HC Tango víc bruslili, dařilo se i kombinačně, zvláště Martinu Burcalovi. Nutno ale také přiznat, že daleko vyšší prohře zdatně odolával brankář HC Tomahawks – David Lorenc.
  • Třetiny: 0 : 2, 1 : 0, 0 : 4
  • Vyloučení: 5 : 2
  • Góly: Bouzek V. st. 1/0 – Pechan 1/0, Toman M. 2/0,Votava P. 1/0, Mazanec Vl. 1/1,Vlach R. 1/1. Burcal M. 0/2, Procházka 0/1, Šlehuber F.0/1
  • Diváci :12

• Power play jim prostě nedovolili !
  • HC KINETIC 3:4 AHC ČÁP AUTO
  • Pozvolný rozjezd zápasu, kdy team AHC Čáp Auto až do druhé třetiny pozvolna navyšoval brankový náskok až na 1 : 4. Ve 3. třetině měl však hlavní slovo kapitán mužstva HC Kinetic,Vl. Cvachovec, autor všech tří gólů do sítě branky soupeře.Proto si také domácí vzali volný čas před koncem utkání aby se při Power play pokusili o vyrovnání. Ovšem hosté byli proti a hru v přesile jim neumožnili.
  • Třetiny: 0 : 1, 1 : 3, 2 : 0
  • Vyloučení : 2 : 2
  • Góly: Vl. Cvachovec 3/0, J, Matoušek 0/1, - L. Vávra 2/0, P. Bohuslav 1/0, p. Hladík 1/0, J. Novák 0/1
  • Diváci: 7

• 3 trestná střílení – přituhuje !
  • HC 2009 Nýrsko 4:7 AHC Vačice
  • Nováček soutěže si i v druhém kole dobře vedl, Honza Hořký dal 4 góly – 2x z trestného střílení, 2x skóroval Z. Reitmajer, ale také padlo 11 trestů pro AHC Vačice, Martin Vlček vyloučen do konce utkání. Tohoto zvýhodnění dovedli využít borci z HC 2009 Nýrsko hráčem Jirkou Malým jenom 2x -takže možná příště.
  • Třetiny: 3 : 3, 0 : 2, 1 : 2
  • Vyloučení: 7 : 11
  • Góly : J. Malý 2/0, J. Vlasák 1/0, J. Dyk 1/0, J. Mazánek 0/1, P. Vlach 0/1 - J. Hořký 4/0, Z. Reitmajer 2/0, R. Motlík 1/0, P. Čuban 0/1, J. Turner 0/1.