ŠROUBEK CUP 2019/2020

TOPlist
V této chvíli se připravuje 11. ročník Š.L.A.H 2019/2020. Máme nového hlavního partnera a dále jednáme s dalšími partnery kteří by se rádi připojili a podpořili naše snažení. Věříme, že veškerá jednání s ostatními zúčastněnými stranami dopadnou dobře a mi budeme moci začátkem září soutěž odstartovat

Důležitá upozornění pro zápasy
V zápase č. 4 byl hráči Tanga č. 81 Gajdušek David udělen trest do konce utkání za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání.

Poslední diskuze

3.kolo Š.L.A.H. VIZIAUTO CUP 2012-2013 ODEHRÁNO

• Prvních třináct minut rozhodlo
  • AHC VAČICE 2:3 AHC ČÁP AUTO
  • Ve čtvrté minutě se do brejku dostává Farný a Čápy se ujímají vedení.Hra je velmi vyrovnaná a tak brankáři obou teamů si na zimu stěžovat rozhodně nemůžou.Ve dvanácté minutě nastřelený puk na brankáře Vačic, ten však puk pouze odehrvá do rohu kluziště kde se ho zmocňuje Novák a z poza branky nahrává Farnému který zvišuje na 2:0.Dvě minuty na to se nedaří vyhodit puk z obraného pásma a tak Jandík střelou po ledě přostřeluje brankáře Vačic po třetí.Konečně se porasadil nejproduktivnější hráč Vačic Hořký, který ve třetí minutě druhé třetiny ranou od kruhů prostřeluje Pláničku 1:3.Za dvě minuty se ta samá akce opakuje a Hořký si připisuje již druhý gól 2:3.Třetí třetina se hraje velmi vyrovnaně však ani minutová přesilovka pět na tři a následná powerplay Vačicím již nepomohla.

• HC VIZI AUTO 9:2 HC TOMAHAWKS
  • Hned od počátku zápasu se hrálo pouze v obraném pásmu Tomahawků však brankář Lorenc vždy na správném místě, až ve třetí minutě kdy hájí branku v leže je překonán Janouškem 1:0.V páté minutě přesná střela mezi nohy od Vávry Mil. zaskočí Lorence který inkasuje po druhé.Opět se hraje u Tomahawků jedna střela za druhou Lorenc vše pokrývá, ale na dorážku Vizingra již nestačí zareagovat 3:0.Hráči Tomahawků se nemohou prosadit a tak jim nezbývá než bránit.Střela Vizingra z kruhů opět nachází skulinku mezi Lorencovo lapačkou a tak stav po první třetině je 4:0.Hráči Viziauto se dostávají ve druhé třetině pod tlak Tomahawks natoupilo v plné palbě, zlepšilo důraz a přihrávky.Konečně gól Šmíd střelou od kruhů prostřeluje brankáře Viziauto a tak si připisuje svůj první gól v kariéře.Tlak opět sílí a tři sekundy před koncem druhé třetiny Vávra Mich.střílí druhý gól.Sedum sekund uplynulo z třetí třetiny a Kohout opět potvrzuje převahu hráčů Viziauto a zvyšuje na 5:2.Již unavení hráči Tomhawks přestávají stíhat rychle bruslící hráče Viziauto a toho využívá nejdříve Jnaoušek a pak třikrát po sobě Soběhart.

• HC TANGO 1 : 8 HC VIZIAUTO
  • Sotva dozněla píšťalka rozhodčího po úvodním vhazování – po přihrávce M. Burcala střílí Marek Toman do sítě branky HC Viziauto první gól. Bohužel ale také poslední, neboť na vyzrálejší teamový projev HC Viziauto po zbytku celého utkání již hráči HC Tango nenašlo účinnou cestu. Třemi brankami se zviditelnil Mil. Vávra a D. Janoušek, který dvě branky dával a na jednu nahrával, mj.

• HC KINETIC 0 : 7 HC 2009 NÝRSKO
  • Také ve druhém zápase třetího kola padlo mnohem více branek, než bylo hříšníků na trestné lavici.Tentokrát hráči HC 2009 Nýrsko nastoupily v plné sestavě a ve slušně hraném utkání „přejeli„svým důrazem i kombinačně svého soupeře.Nýrský svým rychlým pohybem neustále vyplňovali volný prostor který pak využili k rychlé kombinaci se zakončením.Hráči Kineticu se nedokázali za celý zápas prosadit až na brejky Cvachovce který však neměl přesnou mušku.Nýrským se konečně podařilo zvítězit a připsat si zasloužené dva body.
  • Třetiny : 0 : 4, 0 : 2, 0 : 1
  • Vyloučení : 2 : 2
  • Góly : Míšek L.2/1,Dyk J.2/1,Vlach P.1/1,Kajínek L.1/1,Pudlo P.1/0,Vlasák J.0/2