ŠROUBEK CUP

TOPlist
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze

4.kolo Š.L.A.H. VIZIAUTO 2012-2013 DOHRÁNO

• HC TOMAHAWKS konečně mají první body
  • TOMAHAWKS 2:2 AHC VAČICE
  • AHC VAČICE bez nejproduktivnějšího hráče Hořkýho nastoupilo do utkání s gólmanem Chmelíkem.Hned v sedmé minutě se ranou od modré prosadil za Tomahawky Švára.Hned za dvacet sekun se opět prosadil háč Tomahawků Matoušek který však za úmyslné vyhození hokejky dostal osobní trest deset minut.Do konce třetiny se již nic zajímavého nestalo.Po jedné minutě druhé třetiny zaúřadoval Joza z Vačic a srovnal na 1:1.,a hned o minutu později zvýšil po nahrávce Turnera Motlík 1:2.Druhá třetina tak skončila vítězně pro AHC VAČICE.Ve třetí třetině hra spíše připomínala bojové pole kde jednoznačně vedli Vačice kteří nasbírali 11trestných minut a jedno vyloučení do konce zápasu.Toho využil v osmé minutě kapitán Tomahawků Král a srovnal na konečných 2:2.

• AHC ČÁP AUTO 3:1 HC VIZI AUTO
  • I HC VIZI AUTO se muselo obejít bez svých opor Janouška ,Kobzíka a Hradeckého.Přesto v sedmé minutě se díky zásluze kapitána Vizingra ujali vedení,však nikdo netušil že to bude naposled.Čápi si hlídali obrané pásmo a nedávali tak soupeři moc šancí,díky tomu v desáté minutě zásluhou Špačka vyrovnali na 1:1.V druhé třetině Čápi navýšili na 2:1.Zápas byl do poslední minuty velmi vyrovnaný však nakonec vítězství potvrdil Peksa 3:1.
  • třetiny: 1:1,1:0,1:0
  • Góly:Špaček 1+0,Matějka 1+1,Peksa 1+0,Karásek 0+1,Hladík 0+1 – Vizinger 1+0
  • Vyloučení: 3:3
  • Počet diváků:31

• HC TANGO si uhlídalo druhou příčku
  • HC 2009 NÝRSKO 3:6 HC TANGO
  • Hráči Tanga začali lépe v patnácté minutě se nejdříve trefil Kaufner a za dvacet sekund Gajdušek.První třetinu HC TANGO vyhrálo 0:2.Houževnatý hráči Nýrska se dočkali v páté minutě druhé třetiny kdy po rychlé akci dva na jedno prostřelil Míšek gólmana Tanga.I na druhé straně se trefil na konci druhé třetiny hráč s číslem 15 Pechan který navýšil skóre na 1:3 pro Tango.Ve třetí třetině se opět první prosadili Nýrský 2:3.Tango za dvě minuty střelou Koryťáka navýšilo na 2:4.V závěru pak zaúřadoval Burcal a dvěma brankami dovršil konečné skóre na 3:6 pro Tango.
  • Třetiny: 0:2,1:1,2:3
  • Góly: Míšek 2+0,Zdichynec 1+0,Mazánek 0+1,Kajínek 0+1,Dyk 0+1 – Burcal 2+0,Kaufner 1+1,Koryťák 1+1,Pechan 1+1,Gajdušek 1+0,Šlehuber 0+2,Mazanec 0+1
  • Vyloučení: 2:6 +trest .stř.
  • Počet divákú: 25

• HC KINETIC prolomil tři prohry v řadě
  • HC AUTOKEMPF Klatovy 1:3 HC KINETIC
  • Ke čtvrtému utkání nastoupil HC Kinetic, proti HC Auto Kempf. První třetina přinesla velké šance na obou stranách. Ale brankáři byli pozorní. Až v 10. minutě prostřelil gólmana Kmepfu Bečičku Fűrbacher po nahrávce Rendla. Druhá třetina přinesla i první vyloučení, kterých potom rychle přibývalo. V 25. minutě utkání navýšil krásným gólem opět Fűrbacher, tentokrát po nahrávce Hrabíka. Před druhou sirénou Kinetic hrál v oslabení 5 na 3. přesto se dokázal ubránit a již v oslabení 5 na 4 ujel Cvachovec, který po nahrávce Hrabíka nahodil puk na branku, který k překvapení Bečičky propadl až za jeho záda - 0:3.Třetí třetina přinesla nápor a zostření hry HC Auto Kempf. Po signalizovaném trestu pro našeho hráče prostřelil od modré Jonáše Adamec - 1:3. 7 minut před koncem utkání tvrdě dohrál Hrach Wirtha a po vzájemné bitce putovali oba do šaten.Škoda třetí třetiny která pěkný hokej vyměnila za vzájemné souboje a tak obě mužstva hráli většinou ve čtyřech. Hráči HC Auto Kempf ještě zkusili power play, ale na výsledku se již nic nezměnilo.
  • Třetiny: 0:1,0:2,1:0
  • Góly: Fűrbacher 2+0, Cvachovec 1+0, Hrabík 0+2, Rendl 0+1 - Adamec 1+0
  • Vyloučení: 7:8