ŠROUBEK CUP

TOPlist
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze

6.kolo Š.L.A.H. VIZIAUTO CUP 2012-2013 DOHRÁNO

• AHC VAČICE NASTŘÍLELI TANGU DESET GÓLŮ
  • AHC VAČICE 10:2 HC TANGO
  • První třetina by stačila AHC VAČICÍM aby celý zápas vyhráli,protože po patnácti minutách to bylo 5:0Ani ve druhé třetině se HC TANGO nedokázalo vyvarovat chyb především v obraně a tak prohráli 2:1 kdy se za Tango trefil střelec obou branek Burcal.Ve třetí třetině byli hráči Vačic pilně hnány ke předou svými fanoušky zacož se jim odměnili třemi góli.Zajímavostí jednoho z gólů byla příhra od samotného gólmana Vačic.Velkým podílem k úspěchu Vačic přispěla čistá hra bez jedinjého vyloučení a vynikající zákroky Pericata.

• AHC ČÁP AUTO 2:6 HC 2009 NÝRSKO
  • Nýrský nastoupili do zápasu opět s necelými dvěmi pětkami a vypujčeným gólmanem,o proti sedumnácti hráčům Čápů,přesto na jejich hře nebyla znát tato nevýhoda.Hráči Čápů nestačili s Nýrskýma rychlýkama bruslit a jejich kombinace strácela účinost,k tomu se přidali chyby v obraném pásmu které Nýrský trestali.Vedoucí Čápů Rudolf a majitel Čáp jen bezmocně kroutili hlavou a nevěřili svým očím jak je Nýrský ve všech směrech přehrávají.V tomto zápase padlo jediné vyloučení které Čápy sice využili však jen snížili rozdíl prohry.Přes tuto porážku Čapy i nadále jednoznačně vedou tabulku Š.L.A.H..
  • Třetiny:1:2,1:3,0:1
  • Góly:Matějka1+0,Špaček1+0,Jindřich0+1,Karásek0+1 – Dyk2+1,Míšek2+0,Kajínek1+1,Novotný1+1
  • Vyloučení:0:1
  • Diváci:8

• VIZINGER PĚTI ASISTENCEMI POMOHL K VÝHŘE NAD HC AUTOKEMPF
  • HC VIZIAUTO 6:3 HC AUTOKEMPF
  • HC VIZIAUTO opět v plné sestavě v čele s Vávrou nastoupilo do zápasu s velkou kuráží.Hráči Kempfu převážně amatérského ražení jen těžko odolávali vynikající kombinaci těchto zkušených hokejistů.Již po šestnácti sekundách prohrávali po střele Kobzíka 1:0.V desáté minutě se před bránou Viziauto nejlépe zorientoval Kopp a srovnal na 1:1.Do konce třetiny se ještě trefil za Viziauto Smolík a za Kempf Prucha 2.2.V druhé třetině se přiostřilo a docházelo k osobním soubojům což hráčům Vizauto nedělalo žádný problém a tak díky následným chybám vyhrálo třetinu 2:0.Závěrem třetí třetiny se podařilo Kempfům vstřelit kontaktní gól a vytvořili si tlak,však opět nečistá hra je poslala do oslabení a Viziauto trestalo gólem na 5:3.Za minuto to již bylo 6:3 a Viziauto se mohlo radovat z výhry.
  • Třetiny:2:2,2:0,2:1
  • Góly:Vávra3+0,Kobzík2+0,Křepel1+0,Vizinger0+5 – Kopp1+0,Průcha1+0,Zíka1+0Lincmajer0+1,Lerach0+1,Vítovec0+1
  • Vyloučení:5+10min.:5
  • Diváci:5

• KINETIC UDOLAL TĚSNOU VÝHRU NAD HC TOMAHAWKS
  • HC KINETIC 3:2 HC TOMAHAWKS
  • Hráči Tomahawků nastoupili v osmi lidech ale rozhodně soupeřovi nedali nic zadarmo.Především gólman Lorenc Tomahawkům držel šanci na zajímavý výsledek.Po dvou třetinách HC KINTIC díky střelám Rendla na které mu nahrál Rubáš L. Vedl 2:0.Však ve třetí třetině se hráči Tomahwku vzepjali a svojí bojovností dokázali nejdříve po chybě gólmana Jonáše a pak po střele z vyhrané buli proasadit a snížit na 3:2.Závěrečnej tlak přinesl několik slibných střel, které však Jonáš již stačil pochytat.Nakonec vyčerpaní hráči Kineticu po závěrečném tlaku byli rádi za těsné vítěztví 3:2 a oddechli si.
  • Třetiny:1:0,1:0,1:2
  • Góly:Rendl2+0,Furbacher1+0,Rubáš L.2+0,Matoušek1+0 – Král1+0,Pelíšek1+0,Mařán0+1