ŠROUBEK CUP

TOPlist
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze

Blíží se konec první části

•  TVRDÁ HRA NEMĚLA VÍTĚZE
  • AHC VAČICE 4:4 HC AUTOKEMPF Klatovy
  • Hned od začátku bylo jasné, že tento zápas rozhodně nebudou hrát slečinky.Hráči Vačic svým tvrdým důrazem nenachali Kempfi kombinovat a rychlými brejky ohrožovali jejich gólmana Bečičku.Když se Kempfové aklimazitovali a tvrdší hru přijali zúročili to v desáté minutě prvním gólem kapitána Koppa.V druhé třetině tvrdosti neubylo a tak oba soupeři vyrovnaně hájili své uzemí.Opět to byla desátá minuta kdy padli první góly,nejdříve se trefil obránce Kempfů Janda a o dvacet sekund snižoval za Vačice samostatnou akcí Hořký 2:1.Do konce třetiny se díky zmatku na střídačce Kempfů kteří hráli ve čtyřech prosadil po nahrávce Hořkého Eiben mld.2:2.Ve třetí třetině již ubylo sil a na hře to bylo znát,lépe na tom byli hráči Vačic kteří po inkasované brance na 3:1 neztratily hlavu a během pěti minut strhli vedení na svojí stranu 3:4.Kempfové dostali čtyři minuty přede koncem třetiny výhodu si zahrát přesilovku kterou umocnili odvoláním gólmana.Však vynikající golman Pericat tento tlak ustál.A když Turner z Vačic trefil pouze břevno prázdné branky tak se Kempfům nakonec powerplay vylplatila, kdy minutu do konce srovnal Adamec.

• HC TANGO 1:8 AHC ČÁP AUTO
  • HC TANGO nastoupilo ve vypujčených dresech a všechny kolem sebe až na AHC ČÁP AUTO zaskočil.Prvních osum minut by se dalo nazvat jako ticho před bouří,protože od deváté minuty do 29 minuty úřadovali pouze dva hráči z Čápů Peksa A. a Jandík J., kteří vždy po sobě vstřelili oba hatrick.Jediný kdo se dokázal mezi ně prosadit byl Toman z Tanga.Takže po dvou třetinách byl stav 1:6 pro AHC ČÁP AUTO.Ve třetí třetině již hráči Tanga měli za cíl udržet skóre pod dvojciferným číslem a to se jim na konec podařilo.Zajímavostí tohoto zápasu bylo skutečnost, že team hostů AHC ČÁP AUTO ani jednou nebyl vyloučen.
  • Třetiny:1:4,0:2,0:2
  • Góly:Toman1+0,Burcal0+1- Peksa A.3+0,Jandík3+0,Hladík Pa.1+2,Bauer1+0,Vávra VL.0+2,Novák0+1,Bohuslav0+1,Farný0+1,Šmíd0+1
  • Vyloučení:2:0
  • Diváci:7

• DVA HRÁČI VIZI AUTO NASTŘÍLELI OSM BRANEK HC 2009 NÝRSKO
  • HC VIZIAUTO 9:1 HC 2009 NÝRSKO
  • HC VIZIAUTO poprvé v sezóně měli kompletní sestavu všech klíčových hráčů.Přesto by jim stačili jen dva Kobzík J. a Vávra Mil.,kteří nastříleli soupeři oba po čtyřech brankach,převážně po samostatných akcí jen třikrát jim u toho asistoval Vizinger a jednou Pasker.Čestný gól za HC 2009 NÝRSKO vstřeli Kajínek kterému asistoval Vlasák.Nakonec se Nýrským podařilo ubránit prohru s jednosiferným číslem.
  • Třetiny:4:0,2:1,3:0
  • Góly:Vávra Mil.4+0,Kobzík 4+0,Smolík1+0,Vizinger0+3,Kohout0+1,Pasker0+1 – Kjínek1+0,Vlasák0+1
  • Vyloučení:2:2
  • Diváci:12

• HC AUTOKEMPF NEIKASOVAL A VYHRÁL
  • HC AUTOKEMPF 6:0 HC TOMAHAWKS
  • Tentokrát hráči Tomahawků se museli obejít bez svého kapitána a k zápasu jich nastoupilo do pole pouze osm.Přesto se dokázali herně vyrovnat rychlíkům z Kempfu a díky vynikajícímu gólmanovi Lorencovi D. statečně hájili svojí branku.Kempfové spíše chtěli dávat góly než hrát hokej a tak jejich hra nebyla nikterak zajímavá a účinná.Přesto dokázli v určitých chvílí hráče Tomahawků přehrávat a tak díky leckdy pětici útočících hráčů překonalo Lorence.Ne moc zajímavý hokej poznamenalo několik vyloučení kterým vévodil Kempfák Hosnedl.
  • Třetiny:2:0,1:0,3:0
  • Góly:Průcha2+0,Lerach1+1,Huspeka1+0,Zíka1+0,Kopp1+0,