ŠROUBEK CUP

TOPlist
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze

BOJE O PŘEDNÍ PŘÍČKY V Š.L.A.H. JSOU VYROVNANÉ

HC VIZI AUTO stál nezná přemožitele.Vlach z HC TANGO vstřelil 4 góly a na jeden nahrál.Nováček HC TOMAHAWKS zatím bez bodu.Přestup Kadlece z HC AUTOKEMPF KT do HC KINETIC se vyplatil.HC 2009 NÝRSKO již po čtvrté v řadě prohrálo.

HC AUTOKEMPF KT 4:7 HC VIZI AUTO

V tomto utkání na sebe narazily teamy kteří jsou na první a druhém místě tabulky Š.L.A.H.Lépe do zápasu nastoupil team hájící druhé místo kdy v čase 03:36 se prosadil ranou od modré Mareš.Již o dvě minuty později se po samostatné akci zakončoval Vítovec na 2:0.Druhou třetinu začali lépe hosté když se dvakrát po sobě trefil Soběhart L.Zásluhou kapitána HC AUTOKEMPF KT Koppa byl se stav na konci třetí třetiny 3:3.Ve třetí třetině se jako první prosadil za HC VIZI AUTO Hradecký a o další dvě minuty Kohout.Naději pro HC AUTOKEMPF vykřesal po akci dva na jednoho Adamec který po nahrávce Vítovce dával do prázdné branky na 4:5.Dvě minuty na to však zvyšoval Křepel na 4:6 a akce já na tátu táta na mě završila jízdu HC VIZI AUTO když se prosadil mladý Soběhart.   ...článek připravil L.Hosnedl(HC AUTOKEMPF KT)

• třetiny:2:0,1:3,1:4
  • vyloučení:3+1xO.T.:4
  • góly:Vítovec1+1,Mareš 1+0,Kopp 1+0,Adamec 1+0,Hrach 0+1,Lerach 0+1-Soběhart L. 2+2,Soběhart M. 1+1,Vizinger 1+0,Hradecký 1+0,Křepel 1+0,
  • počet diváků:18

HC TANGO 7:4 HC TOMAHAWKS

Dne 29.1.2012 se konal  další hokejový zápas Š.L.A.H. mezi HC Tango a HC Tomahawks . Devět minut před koncem první třetiny padl do brány hostů první gól v podání F.Slehubera. Následně po třech minutách R.Vlach zvýšil na stav 2:0 a v zápětí tři minuty poté snížil za HC TOMAHAWKS Kotlán  na konečný stav první třetiny 2:1.Druhá třetina patřila M. Burcalovi, který po individuální akci v útočném pásmu zvýšil na 3:1. Ve druhé minutě třetí třetiny R.Vlach navýšil skóre na 4:1. Od čtvrté minuty však HC Tango po hrubých chybách ve vlastním obranném pásmu dovolilo hostům vyrovnat zásluhou Kotlána a Tetoura stav utkání na 4:4. To se však nelíbilo R.Vlachovy, který po individuálních akcích poslal puk do branky hostů ještě 2x. O poslední gól tohoto hokejového utkání se postaral M.Burcal, který nechytatelnou střelou navýšil skóre na konečných 7:4.   ...článek připravila J.Hnojská (HC TANGO)

• třetiny:2:1,1:0,4:3
  • vyloučení:5:6
  • göly:Vlach 4+1,Burcal 2+1,Šlehuber 1+1,Kubeš 0+1,Pechan 0+1,-Kotlán 3+0,Tetour 1+0,Holý 0+1,Pytel 0+1
  • počet diváků:16

HC 2009 NÝRSKO 3:6 AHC ČÁP AUTO

HC 2009 NÝRSKO již po třetí v řadě prohrálo a tak chtělo bodovat.Však první o sobě dal vědět kapitán AHC ČÁP AUTO Turner který po samostatné akci překonal Valentu.O šest minut to již bylo 3:0 pro AHC ČÁP AUTO.Až dvě minuty před sirénou druhé třetiny se konečně zapsal Nýrský Míšek který snižoval na 1:4 to hráče HC 2009 NÝRSKO vyburcovalo k útočné hře a na začátku třetí třetiny zásluhou Novotnýho a Hvězdy mld. byl stav stav 3:4.Přes velký tlak dělali hráči HC 2009 NÝRSKO chyby které zužitkoval nejdříve Čáp pak Kupka a nakonec i Pelíšek P. který pečetil na 3:6 pro AHC ČÁP AUTO.   ...článek připravil L.Hosnedl (Š.L.A.H.)

• třetiny:0:3,1:1,2:4
  • vyloučení:2:4
  • göly:Míšek 1+1,Novotný 1+0,Hvězda mld. 1+0,Kajínek 0+1-Čáp 2+0,Turner 1+0,Farný 1+0,Kupka 1+0,Pelíšek 1+0,Tureček 0+1,Reitmayer 0+1,Peksa 0+1
  • počet diváků:13

HC AUTOKEMPF KT 2:4 HC KINETIC

Další vítězství si připisuje HC Kinetic proti silnému soupeři HC Auto Kempf. Do teamu přestoupil Pavel Kadlec, který hájil barvy HC Auto Kempf.Hned v úvodu utkání měl HC Kinetic navrch a právě Kadlec vstřelil 1. branku hostí po nahrávce brankáře Jonáše.Soupeř ale nezaváhal a v 1. dějství ještě vyrovnal přesnou střelou Klímy.V druhé třetině Němec vstřelil kuriózní gól, kdy spozabranky trefil Bečičku do lapačky od které propadl puk do brány. Soupeř ale krátce před druhou sirénou zásluhou Kurce vyrovnal. Ve třetí třetině se dokázal trefit Kadlec (bez asistence) - 1:3. Soupeř potom přidal a k vyrovnání nebylo daleko. Ve středovém kruhu došlo ke srážce hráčů, ze kterého odkulhal s bolestí Láďa Rubáš. Pojišťovací gól trefil Němec po nahrávce Kadlece. Soupeř byl do konce zápasu v tlaku, ale skóre už se nezměnilo.   ...článek převzat ze stránek HC KINETIC (V.Wirth)

• třetiny:1:1,1:1,0:2
  • vyloučení:3:1
  • göly:Klíma 1+0,Kurc 1+0,Hrach 0+1,Lerach 0+1-Kadlec 2+1,Němec 2+0,Jonáš 0+1,Cvachovec 0+1