ŠROUBEK CUP

TOPlist
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze

ČTVRTÉ KOLO Š.L.A.H. SE BLÍŽÍ KE KONCI ZÁPASY GRADUJÍ

Nejvíce hráčů má k dispozici AHC ČÁP AUTO na soupisce je 22 jmen.První vítězství oslavuje HC TOMAHAWKS,na všech čtyřech gólech se podílel Pytel .Hrach z HC AUTOKEMPF KT. nastřílel HC TANGU čtyři góly a v sezóně má již tři hattricky.

AHC ČÁP AUTO 2:5 HC VIZI AUTO

První třetina byla vyrovnaná. V páté minutě se dostal k puku Kohout , nahrál na Soběharta a ten skoroval 0-1 . V třinácté minutě po menším závaru nahrál Eiben P. Pelíškovi a ten srovnal na 1-1 . Za minutu už to bylo 2-1 po Motlíkově střele . Ale za necelou minutu už bylo srovnáno , kdy v poslední sekundě první třetiny vymetl růžek brány Křepel .V druhé třetině byli lepší hosté a otočili skore brankou Hradeckého na 2-3.Třetí třetina se odvíjela z jednobrankového vedení hostů , domácí se snažili vyrovnat a hráli dost otevřeně a riskantně , takže přišel trest v podobě dvou golů v rozmezí dvou minut a bylo už 2-5 . Pak už do konce utkání gól nepadl a Vizingři už si dva body nenechali vzít.   ...článek připravil M.Rudlf(AHC ČÁP AUTO)

• třetiny:2:2,0:1,0:2
  • vyloučení:3:1
  • góly: Pelíšek P. 1+0,Motlík 1+0,Eiben 0+1 - Soběhart M. 2+0,Kohout 1+1,Hradecký 1+1,Křepel 1+0,Soběhart L. 0+1,Pasker 0+1
  • počet diváků:15

HC 2009 NÝRSKO 3:4 HC TOMAHAWKS

První třetina proběhla velmi vyrovnaně a tak stav byl nerozhodný 0:0.Nejproduktivnější hráč HC TOMAHAWKS M.Pytel dal o sobě vědět až ve druhé třetině kdy po nahrávce Šváry překonal Nýrského Valentu.Domácí na to odpověděli o čtyři minuty později kdy zásluhou samostatné akce Kajínka srovnali na 1:1.Však o třicet sekund opět úřadoval Pytel který nahrával Lorencovi a ten se nemýlil 1:2.Po té se hra ustálila a ani jedna strana si nevytvořila takové šance aby dokázaly překonat výborně chytající gólmany.Až v závěru třetí třetiny se jako první trefil Pytel kterému nahrával Kotlán.O minutu později si hráči HC 2009 NÝRSKO vytvořili tlak který vyústil gólem Tomaky a o jedenáct sekund později gólem Kajínka na stav 3:3.Hra se velice vyrovnala a oba teamy chtěli výhrát.Dvě minuty do konce utkání se prosadil houževnatý Pytel, který po samostatné akci prostřelil Valentu.V závěru utkání se zápas přiostřil a tak docházelo k častým soubojům a střetům.Především nejproduktivnější hráč Pytel byl často atakován a v poslední minutě byl u hrazení faulován Nýrským Malým, který mu způsobil ránu v oblasti hlavy a krku zacož si odnesl trest OK.   ...článek připravil L.Hosnedl(Š.L.A.H.)

• třetiny:0:0,1:2,2:2
  • vyloučení:1+1xOK:2
  • góly:Kajínek 2+1,Tomaka 1+0 - Pytel 3+1,Lorenc 1+0,Švára 0+1,Ktlán 0+1
  • počet diváků:13

HC AUTOKEMPF KT 9:1 HC TANGO

Již v čase 0:43 se jako první prosadil parádní střelou od modré kapitán HC AUTOKEMPF Kopp.Hráče HC TANGA tento rychlý gól překvapil nicméně v čase 05:46 po odraženém puku od mantinelu dorážel Burcal na stav 1:1.Přesně o tři minuty později se před brankou HC TANGA ve schrumáží několika dorážek nejlépe zorientoval Hosnédl a bekendem překonal Podhradského.Do konce třetiny se ještě stačil trefit Hrach který tak rozjel ve druhé třetině svojí show, v podobě zasebou vztřelených čtyřech branek.Během obléhání branky HC TANGO se zranil gólman, který přes bolest kolene zápas dohrál.V druhé třetině se ještě trefil Lerach na 8:1, který v závěru třetí třetiny byl natřelen vlastním hráčem kdy pak puk doputoval ke Kurcovi, který se do prázdné brány nemýlil.   ...článek připravil L.Hosnedl(HC AUTOKEMPF KT.)

• třetiny:3:1,5:0,1:0
  • vyloučení:0:2+1x10min.
  • góly:Hrach 4+0,Kopp 1+2,Lerach 1+1,Kurc 1+1Hosnedl 1+0,Klíma 1+0,Lincmajer 0+2,Vítovec 0+1,Adamec 0+1 - Burcal 1+0