10. ročník Š.L.A.H. JV. CUP 2018-2019

TOPlist
Právě jsme aktualizovali v odkazu " GALERIE FOTEK " fotky ze zápasů z Š.L.A.H. JV. Cup 2018-2019

Důležitá upozornění pro zápasy
V zápase č. 82 udělen hráči Tomahawek č. 96 (Vávra Michal) 5+OK (Kol)
V zápase č. 84 udělen hráči Poběžovic č. 1 (Papoušek Jiří) trest OK + TH (nesp) - urážení a vyhrožování rozhodčím
V zápase č. 84 udělen hráči Poběžovic č. 2 (Papoušek Jaroslav) udělen trest OK (nesp)

Poslední diskuze

HC 2009 NÝRSKO otočilo z 1:4 na konečných 4:4 za osm minut.HC AUTOKEMPF Klatovy vstřelil vyrovnávající gól 15 sekund před koncem utkání.

HC 2009 NÝRSKO předvedlo dokonalý obrat z 1:4 na konečných 4:4 za osm minut.Všechny čtyři góly za HC TANGO vstřelil Burcal a vede soutěž nejproduktivnějšího hráče Š.L.A.H.Lerach z HC AUTOKEMPF Klatovy zařídil 15 sekund před koncem remízu.Papoušek Jarda z FANS & MALÁ VÍSKA vstřelil dva góly.

HC 2009 NÝRSKO 4:4 HC TANGO

HC TANGO do zápasu nastoupilo s obrovskou vůlí po vítězství.Hned od začátku Burcal s Hradeckým zaměstnávali chytajícího Valentu.Po dvou třetinách HC TANGO již vedlo 3:1 a když ve dvacáté sedmé sekundě třetí třetiny zvýšilo na 4:1 nikdo by si na HC 2009 NÝRSKO rozhodně nevsadil.Však neuvěřitelné se stalo skutkem a za osm minut HC 2009 NÝRSKO srovnalo na konečných 4:4.Zajímavým úkazem tohoto ročníků Š.L.A.H.se stává hra v třetí třetině kdy i za velice nepříznivého skóre se utkání úplně otočí během krátké doby a tak zápasy jsou dramatické až do úplného konce.

HC AUTOKEMPF Klatovy 3:3 FANS & MALÁ VÍSKA

První kdo dal o sobě vědět byl T. Janda nováček z HC AUTOKEMF Klatovy který vstřelil svůj historicky první gól v zápase, kdy skákavou ránou od modré prostřelil Jonáše.Však v zápětí při přesilové hře FANS & MALÁ VÍSKA se hned z buly dostal ke střele Kalista a od modré prostřelil Bečičku.Hra se velice vyrovnala a na obou stranách měli brankáři co dělat.Však větší střelecké štěstí měl J.Papoušek z FANS & MALÁ VÍSKA který dvakrát překonal Bečičku.V poslední minutě Klíma s Hosnedlem doslova vykopaly puk zpoza branky  FANS & MALÁ VÍSKA před Jonáše a po schrumáži Lerach dotlačil puk za brankovou čáru.Velký obdiv patří V.Naušovi z FANS & MALÁ VÍSKA který je po transplantaci křížového vazu a již nastoupil do utkání.

• třetiny:1:1,0:1,2:1
  • vyloučení:3:3
  • góly: Lerach 2+0,Janda 1+0,Martin 0+1,Hosnedl 0+1 - Papoušek J. 2+0,Kalista 1+0,Turner 0+1,Pelíšek P. 0+1