ŠROUBEK CUP

TOPlist
Šroubek-Terezka.jpg
Spůle-Čihánek.jpg
Paleta-Ruda.jpg
Slavoj-Beča.jpg
klatovy.jpg
kt deník.jpg
film pro.jpg
Šroubek-Terezka.jpg
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

logo š.la.h. 2019.jpg
 
 Pořadí  Název týmu  Body  
1. Vizi 17  
2. Dynamo 15  
3. Nýrsko 13  
4. Tango 11  
5. Poběžovice 10  
6. Vačice 9  
7. Marsy 8  
8. Tomahawks 3  
9. Čápi 2  
11. kolo 8.12.
č.z.   Výsledek
1 Čápi - Marsy 3:5
2 Dynamo - Poběžovice 2:5
3 Vačice - Nýrsko 2:2
4 Tango - Tomahawks 2:4
Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze

hc kinetic bere první body,hc 2009 nýrsko rozstřílelo fans & malá víska 8:0

hc kinetic bere první body,hc 2009 nýrsko rozstřílelo fans & malá víska 8:0 - obrázek

hc kinetic bere první body,hc 2009 nýrsko rozstřílelo fans & malá víska 8:0 - obrázek

Fanouškové HC KINETIC se po zápase s HC AUTOKEMPF Klatovy dožadovali klubových bund.HC AUTOKEMPF Klatovy je nejtrestanější team soutěže.Dyk z HC 2009 NÝRSKO  střelil hattrick.Trenér FANS & MALÁ VÍSKA nenašel proti HC 2009 NÝRSKO recept jak vstřelit gól.

HC KINETIC 2:2 HC AUTOKEMPF Klatovy

Po zápase řekl kapitán HC AUTOKEMPF KLATOVY Robert Kurka:...Hráli jsme špatně,HC KINETIC nás nepustil k ničemu,za celý zápas jsme se prakticky nedostali k soupeřovo bráně,časté vylučování nás nutilo hrát na risk což nás stálo hodně sil.HC KINETIK si zasloužil vyhrát.... .V zápase padl sporný gól který rozhodl o remíze,ve schrumáži před bránou HC KINETIC rozhodčí na chvíli ztratil přehled o puku a těsně před písknutí padl puk příčinou vlastního hráče za betony brankáře,hlavní rozhodčí tak gól uznal. 

FANS & MALÁ VÍSKA 0:8 HC 2009 NÝRSKO

Po zápase kapitán HC 2009 NÝRSKA Jan Dyk s úsměvem na tváři řekl: ...Dal jsem hattrick,jsem rád že se nám to povedlo přesto že jsme museli hrát jen na dvě lajny.Soupeř byl velmi rychlý,ale náš brankář Valenta ještě rychlejší.Všichni jsme makali až dokonce,důkazem je vstřelení pěti branek ve třetí třetině..... .FANS & MALÁ VÍSKA se muselo obejít bez čarostřelce Kobzíka a bylo to znát. 

 

 

03.11.2010 23:05:41
isoh
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one