partner soutěže.jpg

NEW CUP 2017-2018

partner soutěže.jpg


TOPlist
Dnes je
LOGO p 2017-2018.jpg
 Pořadí  Název týmu  Body
1, HC TANGO 23
2. HC TOMAHAWKS 22
3. HC 2009 NÝRSKO 17
4. HC POBĚŽOVICE 15
5. HC ČÁPI 14
6. HC AUTOKEMPF 8
17. KOLO
č.z. zápas výsledek
49. HC POBĚŽOVICE - HC 2009 NÝRSKO 3:3
50. HC AUTOKEMPF - HC TANGO 2:5
51. HC TOMAHAWKS - HC ČÁP 7:2
Dúležitá upozornění pro zápasy
 
Jelikož se nám díky M. Karlíkovi parádně rozběhli ONLAJNY je zbytečné psát do zpráv pouhý výsek ze zápasů a šidit vás o Martinovo nejen precizní komenty, ale i o statistiky či zajímavosti. Tímto vás zvu na server http://www.onlajny.com/ kde se vždy v den odehrání zápasů objeví položka Š.L.A.H.
Poslední diskuze

HC KINETIC musel DOPLNIT SVOJÍ SOUPISKU HRÁČI S fans & malá víska.HC AUTOKEMPF PŘIPRAVIL HC TANGU PĚKNOU NADÍLKU ŠESTI BRANEK.

HC KINETIC musel DOPLNIL SVOJÍ SOUPISKU HRÁČI S fans & malá víska.HC AUTOKEMPF PŘIPRAVIL HC TANGU PĚKNOU NADÍLKU ŠESTI BRANEK. -

HC KINETIC musel DOPLNIL SVOJÍ SOUPISKU HRÁČI S fans & malá víska.HC AUTOKEMPF PŘIPRAVIL HC TANGU PĚKNOU NADÍLKU ŠESTI BRANEK. -

Pouze osm hráčů HC KINETIC nastoupilo k zápasu.FANS & MALÁ VÍSKA se musela obejít bez svého vedoucího Václava Nauše a Jirky Kucharika,kteří pomohli HC KINETIC doplnit soupisku.Klíma z HC AUTOKEMPF si připsal tři body za tři asistence.Tentokrát  Burcal s Hradeckým z HC TANGO se zapsali pouze jako trestaný hráči.

FANS & MALÁ VÍSKA 4:4 HC KINETIC

HC KINETIC nastoupil k zápasu pouze s osmi hráči a jedním brankářem,po domluvě s vedoucím FANS & MALÁ VÍSKA došlo k doplnění soupisky hráči FANS & MALÁ VÍSKA.Jako první dali o sobě vědět hráči HC KINETIC  především již zdravý Cvachovec který vstřelil první gól.Hráči FANS & MALÁ VÍSKA o sobě dali vědět nejdříve v deváté minutě kdy se trefil Furbacher a ve dvanácté konečně Turner J. a tak stav byl 2:1.Však Němec z HC KINETIC byl jednoznačně proti a tak třicet sekund do konce první třetiny vyrovnal na 2:2.Furbacher s HC KINETIC si v druhé třetině řekl o puk, jediný Král mu ho dal a tak Furbacher jako jediný dal ve druhé třetině gól.To se Královi zalíbilo a tak se rozhodl ještě jednou dát puk Kupkovi,který přesně věděl kde má puk skončit aby se mohl radovat z vítězství.Jenže to si rozhodně nemysleli Belfín z Boškem z HC KINETIC a tak se domluvili a oba dva dali po gólu a zajistili tak svému teamu zaslouženou remízu.

  • třetiny: 2:2,1:0,1:2
  • vyloučení: 4:2
  • góly:Furbacher 2+0,Turner 1+0,Kupka 1+0,Král 0+2,Dolejš 0+1,Motlík 0+1, - Bošek 1+1,Cvachovec 1+0,Němec 1+0,Belfín 1+0

HC TANGO 0:6 HC AUTOKMEPF KLATOVY

V první třetině hráči HC AUTOKEMPF hráli tvrdě a tak byli trestáni,však početní výhodu HC TANGO nedokázalo ani jednou využít.Největší šanci měl Burcal který prokličkoval obranou HC AUTOKEMPF ale  Bečičku již nedokázal překonat.Až ve druhé třetině padl do brány HC TANGO první gól kdy po odraženém puku dával Lerach do prázdné.Za čtyři minuty se Martinovy z HC AUTOKEMPF podařilo svojí trojnožkou obelstít obranu HC TANGA a skákavou střelou překvapil i chytajícího Jonáše který inkasoval.Ve třetí třetině se dvakrát trefil Hrach,jednou Adamec a poslední kdo se zaradoval byl Kurc.Nasazení hráčů HC AUTOKEMPF dělalo velké problémy některým hráčům HC TANGA kteří se nechtěli vyrovnat s faktem, že bohužel dnes budou horší.Přesto byli vidět nádherné kombinace především Hradeckého s Burcalem a Vlachem kteří svojí rychlostí a šikovností patřili k ozdobám zápasu. 

  • třetiny: 0:0,0:2,0:5
  • góly:Hrach  2+0,Lerach 1+1,Kurc 1+1,Martin 1+0,Adamec 1+0,Klíma 0+3,Kurka 0+
15.12.2010 23:36:42
isoh
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one