ŠROUBEK CUP

TOPlist
Šroubek-Terezka.jpg
Spůle-Čihánek.jpg
Paleta-Ruda.jpg
Slavoj-Beča.jpg
klatovy.jpg
kt deník.jpg
film pro.jpg
Šroubek-Terezka.jpg
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

logo š.la.h. 2019.jpg
 
 Pořadí  Název týmu  Body  
1. Vizi 17  
2. Dynamo 15  
3. Nýrsko 13  
4. Tango 11  
5. Poběžovice 10  
6. Vačice 9  
7. Marsy 8  
8. Tomahawks 3  
9. Čápi 2  
11. kolo 8.12.
č.z.   Výsledek
1 Čápi - Marsy 3:5
2 Dynamo - Poběžovice 2:5
3 Vačice - Nýrsko 2:2
4 Tango - Tomahawks 2:4
Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze

HC KINETIC PORAZIL HC TANGO.HC AUTOKEMPF KLATOVY ZASTAVIL ROZJETÉ HC 2009 NÝRSKO

HC KINETIC PORAZIL HC TANGO.HC AUTOKEMPF KLATOVY ZASTAVIL ROZJETÉ HC 2009 NÝRSKO - obrázek

HC KINETIC PORAZIL HC TANGO.HC AUTOKEMPF KLATOVY ZASTAVIL ROZJETÉ HC 2009 NÝRSKO - obrázek

Cvachovec z HC KINETIC je k nezastavení opět třikrát bodoval a nahrál na vítězný gól KINETICU.Hradecký z HC TANGO nasbíral tři body však svůj team nedokázal dovést do vítězného konce.Hosnedl z HC AUTOKEMPF vstřelil hattrick a přispěl tak vysoké výhře.Kanonýr Míšek z HC 2009 NÝRSKO se utkal v souboji jeden na jednoho s Adamcem z HC AUTOKEMPF KLATOVY.

HC TANGO 4 : 5 HC KINETIC

Souboj teamů kteří bojují v tabulce o třetí místo sliboval velmi pěkný a kvalitní zápas.HC TANGO v minulém duelu vyhrál a tak byl v roly favorita.HC KINETIC již v řadě nebodoval ale v tomto zápase  měl reálnou šanci se posunout ze čtvrtého místa na třetí.Jako první o sobě dal vědět Votava který po nahrávce Hradeckého překonal Čihánka chytajícího za HC KINETIC.Však po minutě a půl vyrovnal Chalupa a za dvě minuty již HC KINETIC vedl zásluhou Heřmana 2:1Do konce třetiny se ještě trefil za HC TANGO Vlach a za HC KINETIC Blahník.V druhé třetině padl pouze jediný gól který zařídil Mazanec s Hradeckým a tak teamy šli do třetího třetiny se skórem 3:3.Hned v páté minutě třetí třetiny padly dva góly v rozmezí 26 sekund a oba to do brány HC TANGA.Šance HC TANGA na srovnání výsledku žila v době kdy zbývaly ještě dvě minuty do konce utkání když se trefil Hradecký,však ani závěrečná powerplay již prohru HC TANGA neodvrátila.

  • třetiny: 2:3,1:0,1:2
  • vyloučení: 3+ts.:4
  • góly: Hradecký 1+2,Votava 1+0,Vlach 1+0,Mazanec 1+0,Netrval 0+1 - Heřman J. 2+1,Chalupa 1+0,Blahník 1+0,Němec 1+0,Cvachovec 0+3,Bělohoubek 0+1

 HC AUTOKEMPF KLATOVY 6 : 2 HC 2009 NÝRSKO

 V tomto zápasu proti sobě nastoupily teamy kteří bojují v tabulce o první místo.HC 2009 NÝRSKO si vítězstvím nad HC AUTOKEMPF KLATOVY v předminulém kole udrželo šanci na celkové vedení v Š.L.A.H.Však ani HC AUOKEMPF nechtěl o prozatímní  vedení v Š.L.A.H.přijít a zkomplikovat si tak udržení této pozice do konce soutěže.Zápas začal velmi svižně a první šanci si vytvořily hráči HC 2009 NÝRSKO kterou likvidoval chytající Bečička.Však jako první se trefil Hosnedl z HC AUTOKEMPF který dorážel odraženou střelu od Adamce.Těsně před koncem první třetiny srovnal Kajínek který překonal tečovanou střelou Bečičku.V druhé třetině se po obdobné akci z první třetiny trefil za záda Valenty Hrach který také dorážel střelu od Adamce.Třetí třetina patří k nejsilnějším zbraním HC AUTOKEMPF a ani tentokráte tomu jinak nebylo.Dvakrát se trefil Klíma a dvakrát Hosnedl.HC 2009 NÝRSKO již jen jednou překonalo Bečičku a to zásluhou kapitána Dyka.Zajímavou podívanou předvedli ke konci třetiny hráči s čísly15 Míšek s Adamcem kteří se do sebe pustily pěstním soubojem který skončil jedním trestem ve hře a jedním trestem do konce utkání.

  • třetiny: 1:1,1:0,4:1
  • vyloučení: 5+TH:4+OK
  • góly: Hosnedl 3+0,Klíma 2+0,Hrach 1+2,Adamec 0+2,Kopp 0+1 - Dyk 1+1, Kajínek 1+0,Korschinský 0+1

 

03.02.2011 22:29:36
isoh
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one