ŠROUBEK CUP

TOPlist
Šroubek-Terezka.jpg
Spůle-Čihánek.jpg
Paleta-Ruda.jpg
Slavoj-Beča.jpg
klatovy.jpg
kt deník.jpg
film pro.jpg
Šroubek-Terezka.jpg
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

logo š.la.h. 2019.jpg
 
 Pořadí  Název týmu  Body  
1. Vizi 17  
2. Dynamo 15  
3. Nýrsko 13  
4. Tango 11  
5. Poběžovice 10  
6. Vačice 9  
7. Marsy 8  
8. Tomahawks 3  
9. Čápi 2  
11. kolo 8.12.
č.z.   Výsledek
1 Čápi - Marsy 3:5
2 Dynamo - Poběžovice 2:5
3 Vačice - Nýrsko 2:2
4 Tango - Tomahawks 2:4
Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze

Honza Netrval se vrací na hokejovou scénu již jako amatér v barvách HC TANGO

Honza Netrval se vrací na hokejovou scénu již jako amatér v barvách HC TANGO - obrázek

Honza Netrval se vrací na hokejovou scénu již jako amatér v barvách HC TANGO - obrázek

HC TANGO posílilo svůj team dvěmi novými hráči Honzou Netrvalem a Františkem Slehubrem.HC KINETIC potrestán za nepovolený start dvou registrovaných hráčů.Druhý zápas třetího kola Š.L.A.H. mezi HC AUTOKEMPF KLATOVY a HC 2009 NÝRSKO odložen až na nový rok.

HC KINETIC 3:4 HC TANGO

HC TANGO posíleno dvojicí hráčů Netrvalem a Slehuberem nastoupilo do zápasu z jasnou vidinou výhry.Hráči HC KINETIC  již s jedním povoleným registrovaným hráčem se nenechali zastrašit a svojí hrou byli vyrovnaným soupeřem.Burcal s HC TANGA opět patřil k oporám  svého teamu a zařídil těsné vítězství nad HC KINETIC.Bohužel se opět ukázala slabina HC KINETIC která tento team trápí po celou sezónu,příliš mnoho hráčů na ledě zapříčinilo početní výhodu pro soupeře který obě přesilovky využil.Bohužel HC KINETIC nevyužil v závěru několik šancí a ani závěrečná power play již prohru  neodvrátila.Přesto fanklub HC KINETIC fandil až do posledních minut zápasu a věrně čekal na své hráče před kabinou aby podpořili svůj team.

  • třetiny: 2:2,0:1,1:1
  • vyloučení: 6:4
  • góly: Stach 1+0,Heřman J. 1+0,Cvachovec 1+0,Heřman V. 0+1,Němec +01 - Burcal 2+1,Hradecký 1+0,Vlach 1+0,Slehuber +01,Mazanec 0+1
22.12.2010 19:53:48
isoh
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one