ŠROUBEK CUP

TOPlist
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze
P2036636.JPG
P2036678.JPG
  • Tango si v poslední minutě vymodlilo výhru
  • HC TANGO 3:2 HC TOMAHAWKS
  • Hráči Tomahawks v posledních zápasech předváděli velice vyrovnaný hokej a konečně se i dočkali výhry.I tento zápas se nesl v podobném duchu,sice Tango vstřelilo v osmé minutě díky Šlehubrovi gól ale pak se již neprosadili.Ani nejproduktivnější hráč Tnaga Burcal nedokázal překonat dobře bránící Tomahawks.V druhé třetině po několika šancí se konečeně radovali i hráči Tomahawks, když skóroval Vávra M..Stav 1:1 zůstal až do třetí třetiny a tak o vítězi nebylo rozhodnuto.Vzávěru utkání po obrovské chybě obránce Tomahawks kdy nahrávka našla Šlehubra a ten strhl vedení na stranu Tanga.Za minutu na to se prokličkoval před branku Pechan a nedal Lorencovi šanci 3:1.Tomahawks třicet sekund před koncem díky Bouzkovo ml.střele od modré snížil na konečných 3:2.
  • Třetiny:1:0,0:1,2:1
  • Góly:Šlehuber2+0,Pechan1+0,Mazanec0+1,Ryneš0+1 - Vávra M.1+0,Bouzek ml.1+0,Červený0+1
  • Vyloučení:8:3
  • Diváci:26

• Nýrsko překvapilo nejen lídra Š.L.A.H.
  • HC 2009 NÝRSKO 4:4  HC VIZIAUTO
  • Nýrsko již ve své tradiční sestavě deseti hráčů a gólmanem z řad útočníků nastoupilo ve svěží náladě.HC VIZI AUTO opět se svými oporami Janouškem a Vávrou naznačovali svojí převahu.Však tentokrát se hra vyvýjela spíše lépe pro rychlýky z Nýrska kteří na gól ve čtvrté minutě odpověděli gólem v osmé minutě.Trápící se útočníci Viziauto svými komentáři jen dokazovali jejich bezmocnost.Přesto díky kapitánovi Vizingrovi se nenechali unést a vyčkávali na soupeřovo chybu.Ta však nepřicházela ba naopak ve druhé třetině dvěma rychlýma golama se Nýrský dostali do dvoubrankového vedení.Do konce druhé třetiny se trefil Křepel a stav byl 3:2.V páté minutě však opět Míšek svojí nadčasovou rychlostí přelítl kluziště a zvýšil na 4:2.Však za třicet sekund zaúřadoval Vizinger který opět snížil na rozdíl jedné branky a právě Vizinger byl tím kdo nahrával Janouškovy který završil skóre na 4:4.
  • Třetiny:1:1,2:1,1:2
  • Góly:Míšek2+1,Hvězda1+0,Kajínek1+0,Malý0+1,Vlasák0+1 - Vizinger1+2,Křepel1+0,Smolík1+0,Janoušek1+0,Pasker0+1
  • Vyloučení:3:5+1x10min.
  • Diváci:31

• Vačicím vyšla třetí třetina
  • HC KINETIC 1:5 AHC VAČICE
  • První třetina nepřinesla nějak zajímavý hokej obě mužstva si vytvořila několi šancí,ale gólmani vše dokázali zviklidovat.Snad jediným zajímavým momentem byl trestný nájezd v podání nejtrestanějšího hráče Vačic Peleškou,který však nastřelil jen tyčku branky a tak stav po první třetině byl nerozhodný.V druhé třetině si Vačice díky jistější rozehrávce a příhře vytvořili více šancí a právě jeden z rozehrávačů Vlček dorazil puk za záda Jonáše.Stav po dvou třetinách byl 0:1 a tak se očekával nelítostný boj o potřebné body.Hráči Kineticu však opět chybovali a jejich někdy až splašená hra nahrávala soupeřovi který dokázal chyby proměnit.Nakonec Vačice nastříleli čtyři góly a zaslouženě si odnesli plné dva body.
  • Třetin:0:0,0:1,1:4
  • Góly:Němec1+0 - Štefl1+1,Toman1+1,Turner1+0,Janda V.1+0,Vlček1+0Motlík0+1,Kadlec0+1
  • Vyloučení:1+1xtrs.:2