ŠROUBEK CUP

TOPlist
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze

Pericat vychytal dvě výhry

Hattrickem se zapsal V.Cvachvec z HC KINETIC.Pericat vychytal výhru HC VIZI AUTO a AHC ČÁP AUTO.Mazanec z HC TANGO po zákroku Briknara zápas nedohrál.HC TOMAHAWKS prohráli jen o gól.

HC TANGO 0:4 HC VIZI AUTO

Ani v tomto zápasu HC VIZI AUTO nenašel přemožitele.V první třetině sice HC TANGO odolávalo však ve třinácté minutě poprvé zaúřadoval Vávra s Janouškem a byl z toho první gól.Druhá třetina probíhala obdobně a tak jediný kdo se prosadil byl Soběhart kterému nahrál Kohout.Ve třetí třetině se spíše rozdávali vyšší tresty než góly.Za úder do oblasti hlavy si vysloužil vyšší trest s trestem do konce utkání hráč HC VIZI AUTO Briknar Zdeněk.Ani ostřílený hráč Vávra nezůstal po zadu a za vysokou hůl si vyfasoval 1,30+1,30 a osobní trest.Však ani toto oslabení nebylo na hráčích HC VIZI AUTO znát a tak Smolík dovršil výsledku 4:0.   ...článek připravil L.Hosnedl(Š.L.A.H.)

• třetiny:0:1,0:1.0:2
  • vyloučení:3+1xOS.:4+1xVT.1xOK,1xOS.
  • góly:- Vávra 1+1,Janoušek 1+0,Soběhart 1+0,Smolík 1+0,Vizinger 0+1,Stuna 0+1,Kohout 0+1,
  • počet diváků:9

HC 2009 NÝRSKO 0:6 HC KINETIC

Hrál se vyrovnaný hokej a šance byly na obou stranách. Ale po šesti minutách dostal nahrávku přes hřiště Němec a ranou od modré překonal náhradního Nýrského gólmana - 0:1. Zbytek třetiny byl vyrovnaný. Do druhé třetiny lépe naskočil Kinetic, kdy se 2x trefil parádně Cvachovec po nahrávkách Matouška a Kalisty. Třetí třetinu začal gól Kadlece po nahrávce Němce.První útok  (Cvachovec, Němec, Matoušek) předváděl krásné kombinace, kde bylo spoustu šancí. Nýrsko se prakticky nedostávalo do pásma. Cvachovec pak završil svůj hattrick a do branky spadlo i nahození Němce. Velkou oporou HC Kinetic byl Honza Jonáš, který po výborném výkonu nepustil za svá záda ani jedniný gól. HC 2009 Nýrsko přes nepříznivý výsledek neztratilo nervy a  vzápase jim nebyl udělen jediný trest.   ...článek připravil L.Wirth(HC KINETIC)

• třetiny:0:1, 0:2,0:3
  • vyloučení:0:1
  • góly: - Cvachovec 3+0,Němec 2+1,Kadlec 1+0,Matoušek 0+2,Hrabík 0+1,Kalista 0+1,
  • diváci:20

AHC ČÁP AUTO 3:2 HC TOMAHAWKS

Utkání začalo svižně, ale nervozné na obou stranách. První třetina byla plná vyloučení, AHC ČÁP AUTO dokonce hrál v oslabení tři proti pěti,však díky obětavému výkonu P. Pelíška se ubránili.V desáté minutě se individuálně prosadil M. Kupka a pěknou kličkou zavěsil. Dvě minuty před koncem první třetiny po závaru před bránou hostů nahrál J.Turner před bránu a R. Motlík překonal brankáře HC TOMAHAWKS.Druhá třetina se moc od první nelišila , stále se hrál dobrý hokej s šancemi na obou stranách,šťastnější však byli HC TOMAHAWKS, kteří brankami Babky a šťastnou střelou Brantla srovnali stav na 2-2.Třetí třetina se hrála trochu opatrněji , hosté vsadili na brejky , které byli dost nebezpečné,ale gólman Pericat někdy hořící obranu vždy podržel . V osmé minutě po menším závaru a přihrávce J. Turečka , našel skulinu mezi betony M. Hlaváč a bylo to 3-2 pro Čápy. A stav 3-2 i přes snahu hostí , svítil na ukazateli i po závěrečné siréně , domácí si vítězství už nenechali vzít.   ...článek připravil M.Rudolf(AHC ČÁP AUTO)

• třetiny:2:0,0:2,1:0
  • vyloučení:4:4
  • góly:Kupka 1+0,Motlík 1+0,Hlaváč 1+0,Turner 0+1,Tureček 0+1,Jandík 0+1 - Babka 1+0,Brantl 1+0,Vávra 0+1,Skala 0+1