10. ročník Š.L.A.H. JV. CUP 2018-2019

TOPlist
Právě jsme aktualizovali v odkazu " GALERIE FOTEK " fotky ze zápasů z Š.L.A.H. JV. Cup 2018-2019

Důležitá upozornění pro zápasy
V zápase č. 82 udělen hráči Tomahawek č. 96 (Vávra Michal) 5+OK (Kol)
V zápase č. 84 udělen hráči Poběžovic č. 1 (Papoušek Jiří) trest OK + TH (nesp) - urážení a vyhrožování rozhodčím
V zápase č. 84 udělen hráči Poběžovic č. 2 (Papoušek Jaroslav) udělen trest OK (nesp)

Poslední diskuze

Poslední tři zápasy prvního kola Š.L.A.H. odehrány

HC AUTOKEMPF KT 5:0 AHC ČÁP AUTO

Úvod zápasu lépe zvládli hráči HC AUTOKEMPF KLATOVY a první třetinu vyhráli 2:0.Ani v druhé třetině nenašly hráči AHC ČÁP AUTO s posilami Hladíka a Peksy způsob jak překonat Bečičku.V druhé třetině se tak trefil dvakrát Hrach a zvýšil vedení na 4:0 pro HC AUTOKEMPF KLATOVY.V závěru třetí třetiny měli hráči AHC ČÁP AUTO možnost dvakrát po sobě hrát početní převahu však ani tentokrát ji nevyužili.A tak na konečných 5:0 dovršil Hosnedl.

• třetiny:2:0,2:0,1:0
  • vyloučení:6+10:2
  • góly:Hrach 2+0,Lerach 1+1,Mareš 1+0,Hosnedl 1+0,Janda 0+1,Kurka 0+1,Čihánek 0+1

HC KINETIC 0:8 HC VIZI AUTO

Po první třetině byl stav překvapivě 0:0, na gólové šance 3:1 pro HC KINETIC, ale žádný gól nepadl. Ve druhé třetině inkasoval HC KINETIC po 20 vteřinách 0:1. Po čtyřech minutách už  prohrával 0:2.Ve třetí třetině se ukázala fyzická převaha hráčů HC VIZI  AUTO, po třech trefách Janouška a jedné Jiřince, soupeř třetinu vyhrál 6:0.Nejlepším hráčem zápasu byl jednoznačně David Janoušek který stačí v této sezóně hrát ještě za dva jiné kluby.

• třetiny:0:0,0:2,0:6
  • vyloučení:2:1
  • góly:Janoušek 4+1,Hradecký 1+1,Kohout 1+0,Jiřinec 1+0,Vávra 1+0,Pasker 0+1,Křepel 0+1,Soběhart M. 0+1,

HC VIZI AUTO 10:4 HC 2009 NÝRSKO

Tentokrát hráči HC VIZI AUTO hned od začátku vzali zápas do svých rukou a vyhráli první třetinu 3:1.Druhá třetina dopadla schodně a tak HC VIZI AUTO již vedl 6:2.Nepříjemná situace se stala ve třetí třetině kdy byl zraněn hráč 2009 NÝRSKA.Hráči Nýrska bojovali až do posledních minut a tak se jim podařilo vstřelit v posledních minutách dva góly.Tentokrát za HC VIZI AUTO zazářil mladý Michal Soběhart který si odnáší 6 bodů dosoutěže o Nejproduktivnějšího hráče Š.L.A.H..

• třetiny:3:1,3:1,4:2
  • vyloučení:3:1
  • góly:Soběhart M. 3+3,Křepel 2+0,Vizinger 1+1,Janoušek 1+1,Vávra 1+1,Smolík 1+0,Kohou 1+0 - Kajínek 2+1,Korsinský 1+0Hvězda J. str. 1+0,Mazánek 0+1,Malý 0+1,