Právě se připravuje sezóna Š.L.A.H. 2018-2019
Poslední diskuze

Š.L.A.H. SUVERÉNĚ VÉVÓDÍ HC VIZI AUTO

AHC ČÁP AUTO 3:8 HC VIZI AUTO

V dalším zápase Š.L.A.H. se potkali nováčkové této soutěže.Zpočátku duel vypadal velmi vyrovnaně zatím neporažený HC VIZI AUTO jakoby nevěděl kudy kam.Po odehraných osmnácti minutách byl stav 2:3 pro HC VIZI AUTO.Však ve třetí třetiny dal opět o sobě vědět když po pěti minutách navýšil náskok o čtyři góly.

• třetiny: 1:2,2:2,0:4
  • vyloučení: 2:3
  • góly:Turner 1+0,Čáp 1+0,Kolář1+0,Kupka 0+1 - Soběhart M. 3+0,Vizinger 1+1,Křepel 1+0,Briknar 1+0,Smolík 1+0,Lorenc Pa. 1+0,Vávra 0+2,Hradecký 0+1,Kohout 0+1,

HC AUTOKEMPF KLATOVY 4:1 HC KINETIC

Domácí se dostali brzo do vedení trefou Hosnedla, který neminul odkrytou branku Jonáše. Zbytek první třetiny byl velice vyrovnaný, ale Kinetic i přes vyložené šance gól nedal. Po čtyřech minutách druhé třetiny v oslabení se na modré dostal k puku Lincmajer a parádní ránou vymetl roh Jonášovi brány. 2:O. 4 minuty před koncem třetiny se trefil Heřman po nahrávce Belfína. Ve třetí třetině se trefil po 40 vteřináh Hrach a pro Kinetic už to bylo složité. Nevyužili jsme několik přesilovek a neproměnili ani trestné střílení. Radoval se naopak soupeř trefou Klímy. Kempfové díky výborně chytajícímu Bečičkovi si už potom vítězství ohlídali.  ....článek připravil L.Wirth

• třetiny: 1:0,1:1,2:0
  • vyloučení: 2+ts:1
  • góly: Hrach 1+1,Lincmajer 1+1,Klíma 1+0,Hosnedl 1+0,Lerach 0+1,Janda 0+1 - Heřman J. 1+0

HC TANGO 4:2 HC 2009 NÝRSKO

HC 2009 NÝRSKO trápí marodka, k zápasu se jich postavilo pouze devět a to bez hlavních opor Míška,Kajínka a Pudla.Hráči HC TANGO rozhodly ve druhé třetině kdy vstřelily všechny čtyři góly.Třetí třetina patřila hráčům HC 2009 NÝRSKA kteří ji vyhráli 2:0.

• třetiny: 0:0,4:0,0:2
  • vyloučení: 2:1
  • góly: Šlehuber 2+0,Burcal 1+0,Kopáček 1+0,Jakubec 0+1,Kaufner 0+1 - Bošek 1+0,Dyk 1+0,Hvězda Ji str. 0+1

HC AUTOKEMPF KT 4:1 HC KINETIC