ŠROUBEK CUP

TOPlist
Šroubek-Terezka.jpg
Spůle-Čihánek.jpg
Paleta-Ruda.jpg
Slavoj-Beča.jpg
klatovy.jpg
kt deník.jpg
film pro.jpg
Šroubek-Terezka.jpg
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

logo š.la.h. 2019.jpg
 
 Pořadí  Název týmu  Body  
1. Vizi 17  
2. Dynamo 15  
3. Nýrsko 13  
4. Tango 11  
5. Poběžovice 10  
6. Vačice 9  
7. Marsy 8  
8. Tomahawks 3  
9. Čápi 2  
11. kolo 8.12.
č.z.   Výsledek
1 Čápi - Marsy 3:5
2 Dynamo - Poběžovice 2:5
3 Vačice - Nýrsko 2:2
4 Tango - Tomahawks 2:4
Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze

Š.L.A.H.VIZIAUTO CUP 2012-2013 odstartoval Kajkl s Trachtou

Š.L.A.H.VIZIAUTO CUP 2012-2013 odstartoval Kajkl s Trachtou - obrázek

Š.L.A.H.VIZIAUTO CUP 2012-2013 odstartoval Kajkl s Trachtou - obrázek

 

„ Ne jenom, že se jdou provětrat, zpotit, zahrát si hokej a pak někdy po zápase – doplnit pot, utužit kolektivní vztahy, zapít výhru, rozebrat prohru a zvolit lepší taktiku . Tímto koníčkem, ne-li koněm, jehož si zcela hradí, tak obohacují životní klišé – práce, rodina. Proto mají svoji amatérskou soutěž,svá pravidla, jež platí pro zúčastněné amatérské kluby.A tak diváckou účast ovlivňují zejména členové rodiny nebo blízcí přátelé.“ Nezasvěcený divák usoudí, že ve srovnání s profihokejem je to asi nuda. Nutno ale připomenout, že co dělají dva totéž nemusí být vždy totéž !

Pro vylepšení atraktivity soutěže, zviditelnění sponzorů, ale zejména projevení úcty k bývalým, či současným úspěšným hokejistům vznikl nápad slavnostního vhození bully – zahájení vždy nového ročníku Šumavské ligy amatérského hokeje.Pozvání k zahájení letošní sezóny přijali a přijeli : bývalý dvojnásobný mistr světa v ledním hokeji, hráč prvoligové Škody Plzeň a prvoligové Dukly Jihlava pan Milan Kajkl a dále hráč Škody Plzeň a HC Klatovy pan David Trachta. Za hlasitého potlesku asi 70-ti diváků a poklepu hokejek o led obou připravených týmů bylo provedeno slavnostní vhazování bully. Hosté se pak odebrali sledovat průběh zápasu. V následujícím rozhovoru se shodli, že samotné pozvání, či přímá účast opět na ledu, byť v jiné roli, je příjemně potěšila. Zatím, co David Trachta zavzpomínal na svoji nedávnou účast na zdejším ledu s klatovskými ikonami ( R. Mužík, J. Maxa ) pana Kajkla zaujal zimní stadion jako celek a proto uznale potvrdil, že nejméně II. Liga ledního hokeje do Klatov patří a pak zavzpomínal na památný kanadský pohár v roce 1976, kde se tehdy poprvé český hokej v Kanadě velmi úspěšně zviditelnil.

Ani při rozhovoru nepřestal sledovat dění na ledu, viz jeden jeho komentář „ hele voni si to taky strkaj – dobrý !“ Zprávcem ligy p. Lubošem Hosnedlem byl obeznámen s obsahem a podmínkami hracího systému.Oba hosté s uznáním ocenili účast 8-mi mužstev v podmínkách amatérské soutěže, popřáli hodně stěstí a zdraví všem týmům a vyslovil přání se opět setkat v Klatovech.

Tak tedy byla exkluzivita zahájení ročníku 2012 – 2013 Š.L.A.H. zcela naplněna, za což nemalé poděkování patří panu Miloši Pacandovi, který pozvání těchto dvou hvězd zprostředkoval.

článek připravil Zpravodaj Š.L.A.H.

10.10.2012 21:06:32
isoh
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one