ŠROUBEK CUP

TOPlist
Šroubek-Terezka.jpg
Spůle-Čihánek.jpg
Paleta-Ruda.jpg
Slavoj-Beča.jpg
klatovy.jpg
kt deník.jpg
film pro.jpg
Šroubek-Terezka.jpg
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

logo š.la.h. 2019.jpg
 
 Pořadí  Název týmu  Body  
1. Vizi 17  
2. Dynamo 15  
3. Nýrsko 13  
4. Tango 11  
5. Poběžovice 10  
6. Vačice 9  
7. Marsy 8  
8. Tomahawks 3  
9. Čápi 2  
11. kolo 8.12.
č.z.   Výsledek
1 Čápi - Marsy 3:5
2 Dynamo - Poběžovice 2:5
3 Vačice - Nýrsko 2:2
4 Tango - Tomahawks 2:4
Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze

Za HC KINETIK se Cvachovec trefil šestkrát.HC AUTOKEMPF KLATOVY vstřelil tři góly v oslabení

Za HC KINETIK se Cvachovec trefil šestkrát.HC AUTOKEMPF KLATOVY vstřelil tři góly v oslabení - obrázek

Za HC KINETIK se Cvachovec trefil šestkrát.HC AUTOKEMPF KLATOVY vstřelil tři góly v oslabení - obrázek

Cvachovec s HC KINETIC nastřílel  proti FANS & MALÁ VÍSKA všech šest branek.Za HC FANS & MALÁ VÍSKA se Rendl trefil čtyřikrát.HC AUTOKEMPF KLATOVY vstřelil tři branky ve vlastním oslabení.HC TANGO nedokázalo udržet tempo které si vytvořilo v první třetině.

 

HC KINETIK 6 : 9 FANS & MALÁ VÍSKA

V zápase padlo patnáct gólů přestože HC KINETIK nastřílel šest branek nestačilo to na výhru.Vynikající výkon předvedl Cvachovec který za HC KINETIK nastřílel všech šest branek a z toho tři po samostatné akci.Na druhé straně se za FANS & MALÁ VÍSKA trefil čtyřikrát Rendl a Turner nasbíral tři body.V každé třetině HC KINETIK dal pouze o jeden gól méně.FANS & MALÁ VÍSKA tentokrát hrála bez svých opor.

  • třetiny: 1:2,1:2,4:5
  • vyloučení: 1:6
  • góly: Cvachovec 6+0,Čížek 0+1,Bošek 0+1 - Rendl 4+0,Kuchárik 2+0,Turner 1+2,Matoušek 1+1,Kupka 1+0,Červený 0+2,Huspeka 0+2,Pojar 0+1

HC AUTOKEMPF KLATOVY 6 : 1 HC TANGO

Zápas začal ve velmi svižném tempu,především hráči HC TANGA patřili k těm aktivnějším.HC AUTOKEMPF se jen ztěžka dostával do šancí a spíše se musel bránit.Však skóre po první třetině skončilo nerozhodně což určitě výborně hrajícím hráčům HC TANGA hodně mrzelo.V druhé třetině se čekalo kdo první udeří, bohužel si svojí horší chvilku vybral chytající Míšek za HC TANGO který  pustil za svoje záda skákající střelu od Mareše který navíc střílel od vlastní modré a to v oslabení.Velké nasazení v první třetině některé hráče z HC TANGA vyčerpalo a tak po zbytek zápasu již síly chyběli.Přestože HC TANGO mělo sedm výhod početní převahy nepodařilo se jim ani jednou tuto výhodu využít ba naopak zásluhou Hracha ještě dvakrát inkasovali.

  • třetiny: 1:1,2:0,3:0
  • vyloučení: 7:3
  • góly: Hrach 3+0,Adamec 1+1,Kopp 1+0,Mareš 1+0,Klíma 0+2,Vítovec 0+1,Lerach 0+1

 

27.01.2011 11:29:47
isoh
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one