ŠROUBEK CUP

TOPlist
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze

Začala druhá část Š.L.A.H. VIZIAUTO CUP 2012/2013

• Nýrsko sebralo Kempfu bod
  • HC 2009 NÝRSKO 2:2 HC AUTOKEMPF KT
  • Nýrsko nastoupilo do zápasu opět se sedmi hráči a gólmanem kterýho zastupoval hráč z pole.Kempfové měli k dispozici dvanáct hráčů.První třetina nic zajímavého nepřinesla.Kempfové se sice čatěji dostávali do útočného pásma však zakončení se jim nedařilo.Nýrský celý zápas museli čelit tlaku Kempfů však z jejich následných útoků byli daleko nebezpečnější, kdy Bečička musel odolávat daleko vážnějším situacím.Zápas ovlivnili dvě situace které určitě rozhodli o konečném výsledku.Ve třetí minutě druhé třetiny byl podražen padajícím Nýrským hráčem gólman Bečička který zůstal ležet a Vlach se do prázdné brány nemýlil.Ve třetí třetině se před schrumáží Nýrského gólmana zorientoval Lincmajer který se předčasně radoval ze vztřelené branky, která mu nebyla uznána a po polemice ještě obdržel osobní trest.Konec zápasu nezvládl psychycky Hosnedl a po několika násobném urážení rozhodčích byl vyloučen do konce utkání.
  • Třetiny:0:0,2:2,0:0
  • Góly:Zíka1+1,Huspeka1+1 – Kajínek1+1,Vlach1+0
  • Vyloučení:4+OK:4
  • Diváci:8

• Kinetic po čtvrté v řadě neprohrál
  • HC KINETIC 3:2 HC TANGO
  • Ve druhém vzájemném duelu s Tangem bral Kinetic všechny body. V úvodu utkání si Tango vytvořilo tlak a Kinetic se úspěšně bránil. Nicméně ale Šlehuber dostal v 8. minutě Tango do vedení. Po dvou minutách ale Kinetic vyrovnal zásluhou Belfína, který dostal puk za Prantnera. Druhá třetina přinesla několik zajímavých šancí, gól však nepřinesla. Ve třetí třetině se Kinetic dostal do vedení po kombinaci Matouška s Němcem. Vedení ale netrvalo dlouho. Po chybičce gólmana střílel do prázdné branky Pechan. Naštěstí pro Kinetic ale Cvachovec po nahrávce Rubáše prostřelil gólmana Tanga a bylo rozhodnuto. HC Kinetic - HC Tango 3:2.
  • Třetiny : 1:1,0:0,2:1
  • Góly: Belfín 1+0, Němec 1+0, Cvachovec 1+0, Rubáš L. 0+2, Matoušek 0+1 - Šlehuber 1+0, Pechan 1+0, Ryneš 0+1.