ŠROUBEK CUP

TOPlist
Hlavní partner letošní sezóny Pivnice ŠROUBEK pod vedením Terezky Hlavínové si přichystal pro hráče exklusivní cenu útěchy a to hned při každém zápase. Tým který v utkání prohraje má možnost si přijít každý hráč pro jedno pivo zdarma či jiný nápoj. Další novinkou je cena Vedoucího Médií Martina Karlíka, který ocení nejúspěšnějšího gólmana v zákrocích této sezóny.

Důležitá upozornění pro zápasy
 V zápase č. 43 byl hráči Vačic č. 96 (Smolík Petr) udělen OK za nesportovní chování a je mu tak automaticky zastavena činnost na 1 utkání
Poslední diskuze

zranění si vyžádalo přivolání lékaře

• HC TOMAHAWKS nezvládl třetí třetinu
  • HC TOMAHAWKS 1:4 HC VIZIAUTO
  • Poslední v tabulce Š.L.A.H. HC TOMAHAWKS hostil druhého v tabulce HC VIZIAUTO.V šak v zápase až do třetí třetiny nebylo znát kdo jakou příčku vlastní.Hráči Tomahawks byli houževnatý a svým dúrazem,který však častokrát byl za hranicemi povolený pravidel,dělali soupeřovi starost.Proto po dvou třetinách byl stav nerozhodný 1:1.Ve třetí třetině si hned od začátku hráči HC VIZIAUTO vytvořili tlak, který ve čtvrté minutě zúročili a během dvou minut nastříleli tři branky.V závěru utkání došlo k několika osobním soubojům, které vyústily bodnutím čepele hokejky hráče Klaska Davida do jednoho z hráčů HC TOMAHAWKS.

• AHC ČÁP AUTO 2:2 AHC VAČICE
  • Hned od prvních minut se obě mužstva do sebe pustily hlava nehlava.Důkazem bylo již druhé vyloučení po sobě jdoucích zápasech gólmana Pericata za podražení.Pěknou akcí se blízkl ve třetí minutě Peksa z AHC ČÁP AUTO a překonal sřelou pod výko pravého rohu Pericata.Na další gól se čekalo sedmnáct minut kdy se prosadil Varyš a Čápy vedli 2: 0.Konec druhé třetiny a začátek třetí třetiny patřil hráčům Vačic, kteří nejdříve čtyřicet dva sekund před koncem druhé třetiny snížily na 1:2 a dvacet jedna sekund po odehrání třetí třetiny se po nahrávce Hlaváče trefil Toman.V závěru zápasu dostali Čápy výhodu trestného nájezdu který však neproměnily.
  • Třetiny:1:0,1:1,0:1
  • Góly:Varyš1+0,Peksa1+0,Novák0+1,Farný0+1 – Eiben ml.1+0,Toman1+0,Hlaváč0+1
  • Vyloučení:4:5
  • Diváci:17

• Výhra Kmepfu patřila Ondrovi
  • HC TANGO 1:2 HC AUTOKEMPF KT
  • Hráči Tanga se sešli pouze v osmi hráčích a s vypůjčeným gólmanem přesto zápas odehráli velmi svižně a efektivně.Však v některých soubojích si počínali za hranicemi povolených pravidel a tak se museli sedmkrát bránit početný výhodě Kempfů,kteří však ani jednu nevyužili.Jako první se dokázal prosadit Burcal z Tanga který šouravou střelou zaskočil Bečičku.Až ve třinácté minutě druhé třetiny se bombou od modré trefil kapitán Kempfů Kopp.Bohužel k závěru druhé třetiny došlo v jednom ze soubojů o puk u hrazení k pádu Ondry Lincmajera,který zůstal bezvládně ležet na ledové ploše,po okamžité pomoci rozhodčích a přispěchané pomoci ze střídačky se vzpamatoval a přivolaná rychlá pomoc odvezla hráče do Kt nemocnice,kde zůstal na pozorování.Zápas pokračoval dál a ve třetí třetině při tlaku Kempfů padl po střele Adamce vítězný gól.

• HC 2009 NÝRSKO 7:3 HC KINETIC
  • Ani Nýrský nemohli využít kvalit svého gólmana a tak hráli s vypújčeným.Kinetic který čtyřikrát v řadě neprohrál byl jasným favorytem.Však jednoduchá hra hráčů Nýrska překvapila Kinetic tak,že po celý zápas nedokázali vymyslet nic účinného.Nýrský výborně přehusťovali prostor před svojí bránou a z rychlých brejků dokázali vše proměnit v gól.Především Vlasák svými úniky a následnými přesnými bombami byl k nezadržení.Zápas proběhl v poklidu bez osobních soubojů a po dlouhé době se atmosféra amatérské soutěže opět objevila na ledové ploše.
  • Třetiny:2:1,5:2,0:0
  • Góly:Vlasák4+0,Vlach2+1,Míšek1+0,Kopačka0+2,Malý0+1,