12. ročník ŠROUBEK CUP2

TOPlist
Šroubek-Terezka.jpg
PROLOV.jpg
Spůle-Čihánek.jpg
Paleta-Ruda.jpg
Slavoj-Beča.jpg
AHC DYNAMO.jpg
Hosnedl.jpg
fotbalpark.jpg
klatovy.jpg
kt deník.jpg
12. Ročník Š.L.A.H. odstartoval. Sledujte rozpis ledu na zimním stadionu Klatovy kde budou uveřejněny zápasy pod známými zkratky týmů hrající tuto soutěž. .
logo š.la.h. 2020-2021.jpg
 
 Pořadí  Název týmu  Body
1. Vizi 2
2. Dynamo 2
3. Nýrsko 2
4. Marsy 2
5. Čápi 0
6. Tango 0
7. Poběžovice 0
8. Tomahawks 0
9. Vačice 0
1. kolo 19.9. - 27.9.
č.z. názvy týmů Výsledek
1.  HC NÝRSKO - HC POBĚŽOVICE 3:0
2.  AHC DYNAMO - HC TOMAHAWKS 5:1
3.  HC MARSY - HC TANGO 3:1
4.  HC VIZI - AHC Vačice 6:1
Důležitá upozornění pro zápasy
V utkání č. 2 byl hráči Tomahawks č. 96 Vávra Michal udělen trest 5+OK za faul kolenem a je mu automaticky zastavena činost na jedno utkání.
Poslední diskuze
Zápasy 12. kola
4-12-23-TOM-KEM.jpg
4-12-24-ČÁP-NÝR.jpg
Zápasy 11. kola
4-11-21-KEM-NÝR.jpg
4-11-22-TOM-ČÁP.jpg
Zápasy 10. kloa
4-10-20-ČÁP-KEM.jpg
4-10-19-NÝR-TOM.jpg
Zápasy 9. kola
3-9-18-ČÁP-TOM.jpg
3-9-17-TOM-KEM.jpg
Zápasy 8. kola
3-8-16-KEM-TOM.jpg
3-8-15-NÝR-ČÁP.jpg
Zápasy 7.kola
3-7-14-KEM-ČÁP.jpg
TOM-NÝRČ.3.jpg
Zápasy 6.kola
TOM-ČÁPČ.2.jpg
KEM-NÝR.2.jpg
Zápasy 5.kola
TOM-KEMČ.2.jpg
ČÁP-NÝR.2.jpg
Zápasy 4.kola
ČÁP-KEMČ.1.jpg
2-NÝR-TOM 7.jpg
Zápasy 3. kola
KEM-NÝR.1.jpg
TOM-ČÁP.1.jpg
!!! Upozornění !!!
V rozpisu ledu http://zimak.klatovynet.cz/zimak/user/Rozpisy/Program%2005.12.-11.12.2016.pdf je, nebo byly chybně uveřejněny zápasy č. 5-6 které se již odehrály. Správně je z.č. 5. HC 2009 NÝRSKO - HC AUTOKEMPF a z.č. 6. HC ČÁPI - HC TOMAHAWKS. Za technickou chybu se omlouvám a děkuji za pochopení.
Aktualita - ředitele Š.L.A.H.

Chtěl bych poděkovat všem kteří jsou trpělivý a chápavý k aktualizaci stránek, k vzhledem mému novému zaměstnání nemám vždy hned jak informace ze zápasů tak i možnost aktualizace a proto vás ostatní žádám o určitou shovívavost. Dále děkuji za upozornění na některé chyby které se mi povedou dát do Zpráv o zápasech a určitě jsem rád když mě někdo na ně upozorní. Termíny odehrání jednotlivých zápasů jsou čistě na rozhodnutí ředitele zimního stadionu Klatovy, který musí vycházet z ostatních požadavků zúčastněných stran pro rozpis ledu. Může se stát, že někdo svůj led zruší den předem a tak druhý den je tam volno, z naší strany není možné dát za tak krátkou dobu dohromady jak týmy tak organizační skupinu a tento led využít. Poslední upozornění se týká diskuze, již několikrát jsem upozorňoval, že ze strany Ředitele soutěže nemusí být na jakýkoliv anonymní příspěvek reagováno a tak pokud má někdo nějaký normální a smyslný dotaz nechť mě kontaktuje na tel: +420723363913 nebo alespoň zanechá pravé iniciály pod svým příspěvkem, děkuji za pochopení.

Zápasy 2. kola
TOM-KEM.1.jpg
1-NÝR-ČÁP 3..jpg
Zápasy 1. kola
1-KEM-ČÁP 1..jpg
TOM-NÝRČ.1.jpg
Proběhla Ligová Rada č.08/01/34
Zůčastněné týmy a jejich zástupci Program Ligové Rady
HC AUTOKEMPF - S. Kotlan
HC 2009 NÝRSKO - R. Hejduk
HC TOMAHAWKS - M. Král
HC ČÁPI - A. Peksa
1. Dojedání pravidel a systému pro letošní sezónu
2. Soupisky týmů
3. Začátek soutěžě
4. Představení nového partnera
Zápis Ligové Rady
1. - Pro letošní sezónu se Ligová Rada s potvrzením ředitele soutěže rozhodla o platnosti nových pravidel s vyjímkou pravidle o
       hráčích. Kde se všichni zůčastnění rozhodli o zachování soupisek z minulých ročníků, které prošli reorganizací v rámci
       nového nastavení Š.L.A.H. 
2. - Byli předloženy soupisky týmů a zaroveń tak schváleny
3. - Začátek soutěže byl stanoven na 12.11.2016 
4. - Novým hlavním partnerem se pro letošní sezónu stal MUSIC BAR 80
Druhé přípravné utkání opět vyšlo HC TOMAHAWKS
PŘÁTELÁK TIM-NÝR.jpg
Druhý přípravný zápas sehráli týmy HC TOMAHAWKS a HC 2009 NÝRSKO. Přesto že hráči Nýrska měli více ze hry nedokázali překoat vynikajícího golmana Tomahawků který v bráně opět čaroval. V poslední minutě která již byla minutou prodloužení se po posledním buli rozjel přes celé hriště hráč Tomahawků a vstřelil vítězný gól.
Proběhlo první přípravné utkání
předloha zápasy 2016.jpg
Očekávaný přestup se stal skutečností za HC TOMAHAWKS nastoupil v brance R. Pericat který příchází z mistrovského týmu AHC VAČICE. Do zápasu nastoupilo několik novýh hráčů kteří přichází do soutěže jako naprostý začátečníci a tak se potvrzuje že reorganizace soutěže přivedla očekávané zájemce. HC 2009 NÝRSKO nastoupilo v nových dresech.
Vyjádření ředitele Š.L.A.H. 2016-2017

Oficiální vyjádření ředitele Š.L.A.H. k dané situaci týkající se letošní sezóny 2016-2017

Na předposlední Ligové Radě č. 07/06/33 se týmy HC AUTOKEMPF,AHC VAČICE,AHC GLADIÁTOŘI,HC 2009 NÝRSKO,HC TANGO,HC POBĚŽOVICE dohodli na tom jak by měla letošní sezóna vypadat.
Byli představeny pravidla pro skupinu Amatéři a dohodnuty pravidla pro skupinu Hokejisté.

Vzhledem k tomu že tým HC VIZI AUTO, HC ČÁPI a HC TOMAHAWKS nebyli přítomni a někteří z nich vznesli jasné požadavky pro setrvání v soutěži byli dodatečně informování na vzniklou situaci a všechny týmy měli potvrdit či nepotvrdit svojí účast v letošní sezóně Š.L.A.H.. Během doby kdy měli týmy na rozmyšlenou se zde zformovala určitá skupina týmů, kteří potvrdili účast převážně ve skupině Hokejisté a jak je již dnes jasné založili KHL ( Klatovský Hobby Liga ). Aniž by někteří jednak informovali ředitele ( správce ) Š.L.A.H. o svojí účasti či neúčasti v Š.L.A.H. 2016-2017 případně o jejich záměru vytvořit si svojí soutěž. Na rozdíl od týmů kteří se přihlásili do skupiny Amatéři během této doby nejen potvrdili či nepotvrdili svojí účast, ale také se aktivně zapojili do vyřešení komplikované situace k prospěchu celé věci a zdrželi se k prosbě ředitele Š.L.A.H. jakýchkoliv komentářích. Na základě těchto skutečností byli na další Ligovou Radu pozváni jen týmy kteří potvrdili účast ve skupině Amatéři aby zde došlo k ujasnění celé situace a nastavení letošního systému soutěže skupiny Amatéři. Po té se měla uskutečnit Ligová Rada pro skupinu Hokejisté, však od týmů kteří byli přihlášeni do této skupiny nebyla vyvinuta žádná aktivita či zájem, naopak uveřejněním jejich názorů na Diskuzi Š.L.A.H a na rozpisu ledů kde se objevili jejich názvy pod soutěží KHL potvrdili tímto svůj naprostý nezájem v setrvání v Š.L.A.H.. Proto se ředitel soutěže rozhodl o zrušení skupiny Hokejisté a s těmito týmy již dále nejednat.

Bohužel musím konstatovat, že letošní sezóně bude chybět 5 týmů. Je to velká ztráta pro tuto soutěž, nicméně k této změně muselo dojít. Soutěž se dostávala do neúnosných propastí v rámci úrovní jednotlivých týmů a ti kteří se hokejem jen chtěli bavit a neměli ambice se zlepšovat či aby měli silné fankluby tuto soutěž postupně opouštějí. Proto muselo dojít k rozdělení, bohužel však zde byl jiný problém a tím problémem pro několik týmů je moje osoba. Osoba která je nepřizpůsobivá i pod častým nátlakem dokonce i fyzickým. Osoba která che chránit jednotlivce či celé Týmy před možným spiknutím ke kterému již v minulosti nebylo daleko. To je největší problém některých týmů kteří se vzdali již tradice jejich účasti v Š.L.A.H. a místo toho aby mysleli na to, že chtějí hrát hokej tak vedou nějakou jejich válku proti mé osobě. Přesto přeji nové soutěži KHL hodně úspěchů, kvality a ročníků.

Soutěž Š.L.A.H. 2016-2017 začne začátkem Listopadu a zúčastní se jí tito Týmy
HC AUTOKEMPF
HC ČÁPI
HC 2009 NÝRSKO
HC TOMAHAWKS
Pravidla pro letošní sezónu vzhledem k dané situaci se ještě budou dojednávat. Organizace, systém a zápasy budou vycházet z minulých ročníků. Organizační tým je již domluven na spolupráci a s případným partnerem soutěže se nyní jedná o jeho vstupu do tohoto ročníku.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one